Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Boğa burcu 14 - 20 Kasım 2016 haftası neler yaşayacak?

871
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Boğa burcu 14 - 20 Kasım 2016 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Boğalar ve yükselen burcu Boğa olanlar; 

Yeni haftaya sizin burcunuzda gerçekleşecek bir dolunayla başlıyoruz. Bu dolunay sizi ilişkilerinizle sınamaya geliyor. Sevgi, aşk, ikili ilişkiler, evlilikler adına mücadeleli bir süreç sizler için. Tartışmalara ve gerilmelere açıksınız ve sabretmeyi beceremiyorsunuz. Çünkü "yeterince sabrettim, artık taştım" durumu hakim sizlerde. 

Dolunay etkisinden çıktıktan sonra Salı günü Ay İkizler burcunda hareket etmeye başlayacak. Maddi konularınız önem kazanırken, işinize dört elle sarılmak isteyeceksiniz. Ay'ın Mars ve Jüpiter'le üçgen açısı sizi günlük yaşantınızda, ofisinizde, çalışma arkadaşlarınız arasında uyum ve birlikteliğe davet edecek. Bu birlik ve beraberlikse başarılı sonuçları doğuracak. Verimli bir hafta sizler için. 

Aşk konusunda Venüs ve Mars birbirini anlamayan konumdalar hafta boyunca. Dolayısıyla şartları pek zorlamamak en hayırlısı olacaktır. Eşiniz veya partneriniz kendisini işine gücüne vermiş, statü ve mevki kazanmak için harıl harıl çalışıyor olabilir. E sizi memnun etmesi gerekiyor, bırakın çalışsın diyorum. 

Hafta sonuna doğru Ay Yengeç burcuna geçiş yapıyor. Konuşmalarınızda ve hareketlerinizde abartıya kaçmamaya özen gösterin, sakinliğinizi koruyun ve sosyalleşmenin tadına varın diyorum. 

Sevgiyle kalın, iyi haftalar.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat