Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Boğa burcu 13 - 19 Ekim 2014 haftası neler yaşayacak?

2,374
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Boğa burcu 13 - 19 Ekim 2014 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Boğa burcu, bu hafta eşiniz, yaşam ortağınız veya partnerinizle olan ilişkilerinize dikkat etmeniz gereken etkiler söz konusu. Maddi konular nedeniyle iş ortağınız veya eşinizle bir süredir devam eden sorunlarınızı aniden masaya yatırmanız söz konusu olabilir.

Boğa burcu bu hafta

Bir süredir gerilemeye içinde olan Merkür, bu haftadan itibaren mesleki alanlarınıza geçiyor ve işle ilgili konularda eski konuları tekrar gündeminize taşıyabilir. 

Merkür gerilemesinin 25 Ekim'e kadar olan döneminde iş yeri değişikliği, yeni bir eleman alımı veya çıkarılması sizin adınıza desteklenmiyor. Bu süreci gündelik hayatınızda da daha dikkatli planlamaya gayret edin. Unutulan faturalar, anahtarlar, atladığınız iş ve konular daha sonra başınızı ağrıtabilir. 

Bu hafta perşembeye kadar olan dönemde, özellikle salı ve çarşamba günleri iletişim trafiğiniz artabilir. Uzun süredir haber almadığınız kişilerle aniden tekrar kontağa geçebilirsiniz. İlginç karşılaşmalar yaşayabilirsiniz. 

Perşembeden itibaren daha çok kendi alanlarınız ve yuvanız, ailenizle ilgili konulara dönük olacaksınız. Hafta sonu duygusal hayatınızda dikkatli olmanız gereken bir aralık söz konusu. Beraberliklerinizde eleştirel yaklaşımlarınız sorun çıkmasına neden olabilir, esnek ve sakin olmak önemli olacak. 

Sevgili Boğa burcu verimli bir hafta geçirmenizi dilerim. Yeni bir haftada görüşmek üzere. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat