Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Boğa burcu 12 - 18 Eylül 2016 haftası neler yaşayacak?

655
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Boğa burcu 12 - 18 Eylül 2016 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Boğalar ve yükselen burcu Boğa olanlar,

Haftaya yurtdışından ani bir gelişmeye başlayabilirsiniz. Reklam tanıtım konularındaki bir sürpriz planlarınızı değişikliğe uğratabilir.

Güneş - Merkür kavuşumu ile aşk, sevgili konularında veya çocuklarınızla ilgili konularda iletişimin arttığını, konuşma ve  yazışmaların vurgulu olduğunu göreceksiniz.

Bir yandan Mars - Merkür karesi olduğundan partnerinizin maddi geliri, kredi borç meseleleri size agresyon yaratacak nitelikte. Problem çıktığında sakin kalmaya çalışmanız yerinde olur. Bir mücadele olacak. 

Ay'ın Kova'ya geçişiyle birlikte artık gündeminiz işiniz ve kariyeriniz olacak. 

Haftanın önemli olayı cuma günü. 1 Eylül'de yeni ve hızlı başlangıçlar yaptığımız konular hızlı sonuçlara ulaşacak. Balık burcunda gerçekleşecek Ay tutulmasıyla birlikte arkadaşlarınız, çocuklarınız veya aşk hayatınızla ilgili konularınız netleşecek. Zihnimizle duygularımızı dengelemek hayli zor olacak ama imkansız değil.

Tutulma sizin arkadaş çevrenizi ve sosyal çevrenizi ilgilendiriyor. Güneş - Kiron karşıtlığı Balık burcundaki ay tutulmasının yoğunluğu ile  birleştiğinden sizi hem aşk hem arkadaşlar konusunda hayli hassaslaştıracak. Herhangi bir konuyu varsayımlarda bulunarak algılamamak yerinde olur.

Haftayı kendinize dönerek, eşinizin maddi kaynakları ile ilgili belki bir ani bir çözümü fark ederek kapatıyorsunuz. Bütün haftayı bir şeye bağlayacaksınız bekli de. 

Venüs - Uranüs karşıtlığı var haftanın son günü. Venüs sizin yöneticiniz olduğundan bu durum sizi çok ilgilendiriyor. Beklenmedik bir gelişme olabilir iş ortamınızda veya sizin içsel farkındalığınızda. 

Sevgiyle ve neşeyle kalın, hoşçakalın.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat