Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Boğa burcu 11- 17 Aralık 2017 haftası neler yaşayacak?

886
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Boğa burcu 11- 17 Aralık 2017 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Boğa burcu ve yükselen burcu Boğa olanlar,

Bu hafta Mars burç değiştiriyor ve artık Akrep burcunda ilerlemeye başlıyor. Mars, Akrep'te çok kuvvetli olduğu için özellikle ikili ilişkiler ve ortaklıklar gibi konularda kendinizi  gergin, derin ve tutkulu hissedebilirsiniz. Yeni bir ilişkiye başlamak adına kendinizi cesur hissedeceksiniz.

Yönetici gezegeniniz Venüs, Yay burcunda ilerliyor. Cinsel enerjinizin yüksek olduğu bir dönemdesiniz. Ortaklaşa işlerden kazançlar sağlayabilirsiniz. Partnerinizle beraber hareket edip bu dönemde yeni birtakım projelere atılabilirsiniz. 

Çarşamba günü Ay'ın Mars ile beraber olduğunu görüyoruz. Özellikle çarşamba günü ikili ilişkiler ve ortaklıklar gibi konularda dikkatli olmanız gereken bir gündesiniz. 

Salı ve çarşamba günü Güneş ile Merkür beraber hareket ediyor. Merkür geri harekette olduğu için özellikle parasal ve maddi konularda ortaklaşa işler yaptığınız kişilerle ilgili geçmişten gelen birtakım konular, anlayamadığınız konular varsa bunların netlik kazanacağı günlerdesiniz. 

Cuma ve cumartesi ise geri harekette olan Merkür'ün Venüs ile beraber olduğunu görüyoruz. Bu da özellikle ilişkilerle ilgili konularda geçmiş meselelerin tekrar açılıp önünüze geleceği anlamına geliyor. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat