Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Boğa burcu 10 - 16 Kasım 2014 haftası neler yaşayacak?

1,266
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Boğa burcu 10 - 16 Kasım 2014 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Boğa burcu, hafta başı maddi alanlar ve bankalarla ilgili işlere odaklanma etkiniz, salıdan itibaren daha çok iletişime ve çevrenize dönük olma etkileri ile sizi aile ve yakınlarla daha fazla temasa itebilir. Perşembe gününe kadar devam edecek bu etki, perşembeden itibaren cumartesiye kadar evle alakalı konulara, ev toplantılarına ve kendi alanlarınızda tamamlamak istediğiniz özel işlerinize yönelmenize olanak sağlayacak. 

Bu haftanın genel etkileri sizin adınıza bilhassa ikili ilişkiler ve ortaklı alanlarda, eş veya iş ortağınızla ilgili konularda değişimlere açık enerjiler barındırmakta. Eşiniz veya partneriniz sizden bekledikleri sorumlulukları hatırlatabilirler. Bekarsanız ilişkinizde sizden veya karşı taraftan daha ciddi olma yönünde talepler gelebilir. 

Özel ilişkilerinizde size herhangi bir konunun dayatılmasından fazlasıyla rahatsız olabileceğiniz enerjiler nedeniyle beraberliklerinizde güzel bir ortam aniden gerginleşme potansiyeli de taşımakta dikkatli olun. İş alanlarınızda bir süredir biriktirdiğiniz konuları ele almak, sonuca ulaşmak, cesaretli adımlar atmak, özellikle erkeklerden yana destekler almak adına verimli enerjiler var.

Dikkat etmeniz gereken bu hafta sizi aktif olmaya iten oluşumlar nedeniyle ne elde edecekseniz uğraşı ile almanız söz konusu. Elde edecekleriniz önünüze gelmeyebilir, sizin almak için çaba sarf etmeniz daha olası duruyor. Bu nedenle yerinizde durmak ve beklemek değil, harekete geçmek hem ilişkileriniz adına, hem de iş ve özel yaşamda daha iyi sonuç almanıza yardım edecektir. 

Sevgili Boğa burcu, verimli bir hafta geçirmenizi dilerim. Yeni bir haftada görüşmek üzere. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat