Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Boğa burcu 10 - 16 Ekim 2016 haftası neler yaşayacak?

860
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Boğa burcu 10 - 16 Ekim 2016 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Boğalar ve yükselen burcu Boğa olanlar,

Kariyerinizle işinizle ilgili olarak gayet cool enerjilerle haftaya başlıyorsunuz . Çalışma ortamınızla ilgili alan çok vurgulu. Ay'ın Merkür - Jüpiter olumlu açılarıyla iş ortamınızda kendinizi çok rahat ifade edebiliyorsunuz, iyi tarafı görmekte de zorlanmıyorsunuz. Satürn desteğiyle de ortak projelerden maddi kazanç da elde ediyorsunuz. Öyle boş girişimler değil yani. Büyük düşünme zamanı kısacası. Ay Güneş üçgen açısıyla da önemli toplantılar yapılabilir veya emailler atılabilir. Bu not edilsin lütfen. 

Hafta ortasında biraz sosyalleşeceksiniz ama öyle dostlarla önemli kritik değerlendirmeler değil de güzel hayat akışı konuşulacak. Hayatın anlamı ne gibi. Ama biraz yönsüzlük ve engeller haliyle var tabii ki. Arkadaş ortamında fazla zorlamamak faydalı olacaktır. 

Haftanın uyarısı: Çalışma arkadaşlarınızla inançlar konusunda veya yurtdışı bağlantılı işler konusunda gerilmemeye özen gösterin. 

Haftayı nasıl bitiriyoruz derseniz... Biraz kendi dünyanıza vakit ayırarak diyeceğim ama öyle rahat bir konum değil. Dolunay etkisiyle içsel olarak duygusal patlamalar yaşayacağınız gibi işle ilgili sürpriz bir gelişme de yaşayabilirsiniz. Sağlığınıza da dikkat etmekte fayda var.  Ama siz sürpriz olsa da ortak girişimden kazanacağınız parayı düşünerek kolay dengede kalacaksınız. Güzel gelişmeler dilerim.

Bir sonraki hafta görüşmek üzere keyifle ve neşeyle kalın, hoşça kalın. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat