Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Boğa burcu 16 - 22 Ekim 2017 haftası neler yaşayacak?

1,124
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Boğa burcu 16 - 22 Ekim 2017 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Boğa burcu ve yükselen burcu Boğa olanlar,

Venüs, Terazi burcunda ilerleme başladı ve hızlanarak yoluna devam ediyor. İşiniz ve çalışma ortamınızda birtakım güzel gelişmeler söz konusu. Yeni bir işe başlayabilirsiniz. İşle ilgili beklediğiniz haberler varsa, bu dönemde bunlara ulaşabilirsiniz. Çalışma ortamınızdan tanışacağınız bir insanla bu dönemde bir ilişki gündeme gelebilir. 

19 Ekim Perşembe günü Terazi burcunda bir yeni ay gerçekleşecek. Bu yeni ayın etkileri ile beraber yeni bir iş başlangıcı yapabilirsiniz. Hobilerinizi mesleğe çevirebilirsiniz. İşle ilgili beklediğiniz bir haber varsa, buna ulaşabilirsiniz. Günlük rutin işlerinizi daha kolay halletmek adına yeni başlangıçlar yapacağınız bir dönemdesiniz diyebiliriz. 

Salı günü Merkür, Akrep burcuna geçiyor. Merkür'ün Akrep'e geçişi ile birlikte ikili ilişkiler ve ortaklıklar gündeme gelecektir. Partnerinizle beraber hareket edip başarıyı yakalayacağınız bir dönemdesiniz. Kiminle ortaklık yapmalıyım sorusunun cevapları adına farkındalık kazanacağınız bir yeni aya başlıyorsunuz diyebiliriz. Ortaklıklar, ilişkiler, evlilikler adına beklediğiniz haberler varsa, bunlara ulaşabilirsiniz. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat