Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Bit ilaçlarının sağlığa zararı var mı?

126,266
kez izlendi
Puan: 4.55 / 5
Detaylı Açıklama

Bit ilaçlarının sağlığa zararı var mı?

Böcek ilacı içeren bit karşıtı ürünlerin sinir sistemi üzerine bir takım yan etkileri olması ihtimali söz konusudur. Bu nedenle bit tedavisinde böcek ilacı içermeyen ürünleri tercih ve tavsiye ediyoruz.

Böcek ilacı içermeyen ürünler içinde Paranit'in sprey, şampuan ve losyonunu hem kendimiz kullanıyor, hem de bit problemi yaşayanlara tavsiye ediyoruz. 

Paranit ürünlerinin etken maddesi böcek öldürücü değildir. Paranit Sprey, bitlerin etrafını sarıp nefes almalarını engelleyip bitleri kurutan Dimeticon, Paranit Şampuan aynı etkiye sahip esansiyel yağlar ve Paranit Losyon bitlerin solunum yollarına yapışarak boğulmalarını sağlayan Oksifitrin içerir.

Etki mekanizması gereği Paranit bitleri zehirleyerek değil boğarak ve kurutarak öldürür ve hem bitler hem sirkeler üzerinde %100 etkilidir. Paranit kullanım talimatlarına uygun olarak kullanıldığında, sistemik dolaşıma geçmesi ve buna bağlı yan etkiler göstermesi beklenmez. Bu yüzden çocuklarda kullanımı güvenlidir.

Dahası, bitler böcek ilacı içeren bit karşıtı ürünlere direnç geliştirebilir. Bu nedenle bu bit karşıtı ajanlar birkaç kullanım sonra etkinliklerini kaybedebilirler. 

Oysaki diğer taraftan bitler Paranit'in etken maddelerine bağışıklık geliştiremezler. Bu yüzden de Paranit ürünleri her kullanımda aynı etkinliktedir ve her defasında bit probleminin önüne geçebilir.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat