Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Birleşik Arap Emirlikleri'nde nerelerde konaklayabiliriz?

496
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Birleşik Arap Emirlikleri'nde nerelerde konaklayabiliriz?

Birleşik Arap Emirlikleri'nde Abu Dhabi ve Dubai olmak üzere iki ana emirlik ön plana çıkmaktadır. Konaklama olanakları ve turizm imkanları göz önünde bulundurulursa Dubai diğer 6 emirlikten daha başarılıdır.

Dubai genel olarak lüks otellerin ön plana çıktığı bir şehir olsa da, çok fazla otel seçeneği sunduğundan her keseye uygun tatil programına olanak sağlamaktadır. 

Abu Dhabi ve Dubai'de 3 yıldızlı otellerin gecelik ortalama fiyatı 40 Avro ile 80 Avro arasında değişmektedir. 4 yıldızlı otellerin ise sunacağı hizmet daha kaliteli olacağından, gecelik ortalama bedelleri 70 Avro ile 100 Avro arasında değişmektedir. 5 yıldızlı oteller ise ortalama olarak 140 Avro ve üstü fiyatlardadır. 

Diğer emirlikler ise Dubai ve Abu Dhabi'ye göre daha kısıtlıdır ve buna bağlı olarak da otellerin gecelik fiyatları daha uygundur. Dubai'deki 7 yıldızlı lüks otel ve konaklama merkezleri ise gecelik ortalama 1000-1500 Avro'dan fiyat biçmektedir. Süper lüks bir tatil düşleyen herkesin beklentisini karşılayabilen bu oteller, 4 ve 5 yıldızlı otellere göre oldukça pahalıdır.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat