Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Birleşik Arap Emirlikleri seyahati için nasıl bir rota çizilebilir?

537
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Birleşik Arap Emirlikleri seyahati için nasıl bir rota çizilebilir?

Birleşik Arap Emirlikleri'ne yapılan seyahatlerde genellikle Abu Dhabi ve Dubai tercih edilmektedir. Türkiye'den hem Abu Dhabi'ye hem de Dubai'ye direkt uçak seferleri mevcuttur. Eğer Dubai'den günübirlik olarak Abu Dhabi'ye geçilmek istenirse, karayolu ile 2 saatlik bir süreçte varılabilir.

Dubai ve Abu Dhabi dışında bulunan tüm emirliklere başkent Abu Dhabi'den karayolu ile gitmeniz mümkün. Fakat bu yolculuğa Abu Dhabi'den başlamanız özellikle tavsiye edilir. Bunun sebebi Abu Dhabi'nin Birleşik Arap Emirlikleri'nin batısında bulunması ve diğer emirliklere ulaşımın kolay yapılmasıdır. 

Abu Dhabi'den diğer emirliklere kiraladığımız araçlarla ya da tercih edebileceğimiz otobüs seferleriyle gidebiliriz. İçinde Dubai'nin de bulunduğu diğer emirlikler Abu Dhabi'nin doğusunda bulunmaktadır. 

Dubai'de özellikle yüksek binalar arasında Burç Halife, lüks binalar arasında Burç el Arap ve Dubai Mall görülmesi gereken yerlerdendir. Abu Dhabi'de Şeyh Said Camii ve Ferrari World Tema Park görülmesi gereken en önemli yerlerdir.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat