Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Bir kadının orgazm taklidi yaptığı nasıl anlaşılır?

76,137
kez izlendi
Puan: 5.00 / 5
Detaylı Açıklama

Bir kadının orgazm taklidi yaptığı nasıl anlaşılır?

Eğer bir kadın çok iyi taklit yapıyorsa bunu anlamak mümkün olmayabilir. Akademisyen ve doktorlar bile bunun gerçek mi sahte mi olduğunu ayırt etmekte zorlanırlar. Burada asıl önemli nokta kadının bunu yapma ihtiyacı hissetmesidir. 


Eğer kadın orgazm taklidi yapıyorsa bu durum çiftler arasındaki iletişimsizliğe işaret eder. Cinsel iletişim çok zayıf demektir. Bunu fark etmeye çabalamaktan çok kişinin partneriyle iletişim kurması, yakın davranması ve samimiyet kurması çok önemlidir. 

Kadının beklentilerini dikkate almak ve zevk alabilmesi için neler istediğini bilmek bu anlamda çok önemlidir. Orgazmı olma süresi, sıklığı ve şiddeti kadından kadına göre değişir. Bazı kişilerde bu çok daha dramatik ve gürültülü gerçekleşebilirken bazı kişilerde ise kontrollü ve sakin gerçekleşebilir. Tek bir orgazm türü yoktur. Kişinin ne kadar kontrollü olduğu da bunda etkilidir. Kadınlar mastürbasyon ile kendi kendilerine zevk almayı öğrendikten sonra, bunu partnerlerinin el uyarısı desteği ile sağlarlarsa bu bir ölçüde sorunun çözümüne katkı sağlanmış olacaktır.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat