Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Bir kadın sekse nasıl davet edilir?

1,874,747
kez izlendi
Puan: 4.64 / 5
Detaylı Açıklama

Bir kadın sekse nasıl davet edilir?

Kadın bedeni çok geniş bir uyarı alanına sahip. Bu uyarı alanının en başında gözler geliyor. Kadın cinselliğe, sevişmeye davet edildiğini gözlerden almak istiyor. Dokunmak kadın için çok kıymetli ve uyarıcı bir durum.

Dokunmaktan kasıt direk erotik bölgelere saldırı nitelikli bir dokunma değil, daha yumuşak, daha davetkar, daha şefkatli, daha şehvetli bir şey. Bu nedenle kadının ensesi, yanakları, omuzu, sırtı, göğsü, göbeği, bel çeperi, bel sınırları, kalçası ve vajina ya da klitorisi geçelim, sonra tekrar oraya dönelim.

Bacak iç çeperi ve dış çeperleri uyarı alanıdır. Bu alanlara dokunmak, öpmek, buse kondurmak uyarıcı olur. Öpmekten kastımız emmek, mıncıklamak anlamında dokunmak değil. Çünkü kadın için yumuşak bir başlangıç genellikle daha davetkâr, daha uyarıcı olmaktadır.

Burada sözünü ettiğim bir şey genel. Bütün bunlar kişisel yaşamlara ve tercihlere göre değişebilir. Ama kadını öncelikle sekse davet etmek her zaman kadının ruhsal, psikolojik yapısından dolayı yumuşak ve şefkatli olduğu zaman sonuca daha kolaylıkla gittiğini görüyoruz, deneyimlerimizden biliyoruz.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat