Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Bir erkek aldatıldığını nasıl anlayabilir?

407,635
kez izlendi
Puan: 4.48 / 5
Detaylı Açıklama

Bir erkek aldatıldığını nasıl anlayabilir?

Kadınların beyni erkeklerin beyninden farklı çalışır. Kadınlar detaycıdır ve neden sonuç ilişkilerine çok önem verir. Bu yüzden aldatan bir kadın kolay iz bırakmaz. Aslında bir erkek de aldatıldığını kendine konduramadığı için karısının ya da sevgilisinin kendini aldattığı konusunda şüpheye kapılmaz. Şüphelenmesi için kadının çok bariz izler bırakması gerekir. Yine de bazı işaretler vardır.

Örneğin bir kadın son zamanlarda ani bir şekilde tarzında belirgin bir değişikliğe gitmişse, yani sıçının rengini ve modelirini tamamen değiştirdiyse, giyiminde farklı bir tarz edindiyse bu bir belirti olabilir. Elbette bunlar tek başına asla ve asla kesin belirtiler değildir. Bunu yaptığı için eşinize gereksiz yakıştırmalar yapmayın ve hemen şüpheye kapılmayın. Çok şüpheleniyorsanız başka işaretler de arayın. Mutlaka çok iyi araştırın ve soruşturun. Durup dururken eşinize sizi aldattığından şüphelendinizi söylemeyin.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat