Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Biorezonans ile alerji tedavisi mümkün mü?

29,613
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Biorezonans ile alerji tedavisi mümkün mü?

Biorezonans tedavisi ile alerjileri 3 ayda tedavi etmek mümkündür. Klasik tıpta alerji tedavisinde başarı oranı çok düşük iken biorezonans tedavisinde bu oran %90'ın üzerindedir. 

Avrupa ve Amerika'da 30 yıldır uygulanan, Türkiye?de ise yeni tanınmaya başlanan biorezonans tedavisi egzama, astım, saman nezlesi, çölyak ve alerjilerin giderilmesinde oldukça başarılı bir uygulamadır. 

Alerji tedavisi

Alerji şikayeti ile biorezonans tedavisine başvuran hastalara öncelikle alerji testi uygulanır. Hastadan alınan kan örneğinden hastanın kaç farklı maddeye alerjisi olduğu saptandıktan sonra ana alerjenlere öncelik vererek kişiye özel biorezonans tedavisi başlatılır. 

Bazen hastanın şikayetçi olduğu alerjinin altında başka alerjenler yatabiliyor ve hasta bunu fark etmemiş olabiliyor. Yapılan alerji testiyle sorunun temelde hangi maddeden kaynaklandığı tespit edilir. Alerjen maddenin tespiti, hastanın bedeninde 6400 alerjen maddenin frekans kodları aranarak yapılır. 

Biorezonans tedavisi, hastalıklı hücrelere yaydıkları frekansın tam aksi yönde frekans yayarak olumsuzlukları nötrleştirmek mantığına dayanır. 

Biorezonans tedavisi haftada 1 kez, yaklaşık 1 saat süren seanslar ile gerçekleştirilir. Yaklaşık 11 haftanın sonunda iyileşme sağlanır. Bu süre hastanın alerjisi olan madde sayısına göre kısalabilir ya da uzayabilir. 

Biorezonans tedavisi ile ilgili ayrıntılı bilgileri www.biorezonansmerkezi.com adresinden edinebilirsiniz.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat