Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Bikini plaj kıyafeti terlik ve plaj çantamızın uyumu nasıl olmalı?

271
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Bikini plaj kıyafeti terlik ve plaj çantamızın uyumu nasıl olmalı?

Bikini plaj kıyafet terlik ve plaj çantası uyumu konusunda karar verirken öncelikle rahatlığınızı göz önünde bulundurmanız gerekir. 
 
Kullanacağınız çantayla birlikte isterseniz terlik, isterseniz espadril kullanabilirsiniz. 2014'le birlikte espadriller plajlara da taşınmaya başlandı. Parmak arası terlik her zaman yazın vazgeçilmezleri arasında. Parmak arası terliklerde de espadrillerde de isterseniz sade modelleri, marin temalarını isterseniz de taşlarla farklı kumaşlarla zenginleştirilmiş modelleri tercih edebilirsiniz.

Plaj kıyafetiniz ile kullanacağınız mayonun ve bikininin uyumunda farklı desen ve renkleri bir arada kullanabilirsiniz. Videoda çiçek desenli bir bikiniyle birlikte yine farklı çiçeklerden ve daha büyük desenlerden oluşan kimono kullanımını görüyorsunuz. 

Farklı desenler bir arada kullanılırken çok fazla iç içe geçmemesine ve karışmamasına dikkat edilebilir. Büyük ve küçük desenleri bir arada kullanabilirsiniz veya birbirinin içinde çok fazla karışmayacak desenleri birlikte tercih edebilirsiniz. Üstünüzde desenli bir bikini kullanırken altınızda tek renk bikini altı tercih edebilirsiniz. 

Terlik, çanta ve şapkanızı da kıyafetinizi çok fazla boğmayacak renklerde tercih edebilirsiniz. Şıklığı yakalayalım derken karman çorman bir görüntü yaratmamak gerekir. Aklımızın bir kenarında sadeliğin daha şık durduğu düşüncesini tutarsak plajlarda daha şık olabiliriz.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat