Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Bikini ile plaj kimonosu arasında nasıl bir uyum olmalı?

445
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Bikini ile plaj kimonosu arasında nasıl bir uyum olmalı?

Plaj kıyafeti kombini yaparken artık parçaların tam tamına uyumlu olmasına ve bir takım oluşturmasına bakılmıyor. Videoda desenli bir bikini üstüyle, düz sade bir bikini altını farklı renkte bir kimonoyla görüyorsunuz. Kullanacağınız aksesuarlara bu rengi taşıyabilirsiniz ve kıyafet kombininizi bu şekilde oluşturabilirsiniz. 

Plaj kıyafeti seçerken farklı farklı kombinler yapabilirsiniz. İlla ki kimono kullanmanız gerekmez. Bir tişörtle de plaj kombininizi tamamlayabilirsiniz. Kesik tişörtleri, kroplu tişörtleri bu sezon sıklıkla görüyoruz. Onlardan bİriyle kombininizi destekleyebilirsiniz.

Kimono kullanacaksanız düz bir kimono yerine bikininizde bulunan desenlerden daha büyük desenleri olan bir kimono da kullanabilirsiniz. Üstünüze bir şey giymek istemiyorsanız şifon bir pantolon kullanabilirsiniz. 

Plaj kıyafetinizi yüzünüze uyacak şapka modelleriyle ve çantalarla tamamlayabilirsiniz. Kıyafetiniz kendinizi ifade ediş biçiminizdir bu neden önemli olan sizin nasıl rahat hissettiğinizdir.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat