Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Beyin ve sinir hastalıklarının tedavisinde biorezonans metodunun rolü nedir?

7,729
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Beyin ve sinir hastalıklarının tedavisinde biorezonans metodunun rolü nedir?

Alzheimer, demans, epilepsi, inme, felç başta olmak üzere, birçok nörolojik hastalığın tedavisinde biorezonans metodundan yardımcı tıp tekniği olarak yararlanıyoruz. Bu yöntemde asıl amaç hastalığı tetikleyen çevresel faktörleri ve patalojik etkenleri araştırarak nötürleştirmek olarak tanımlanabilir. Biorezonans tedavisinde ilk başta biorezonansa özel kan testi uyguluyoruz. Bu testte, hastanın bağışıklık sistemini olumsuz etkileyerek, hastalığı ağırlaştıran etkenleri tespit edebiliyoruz. 

Biorezonans kan testinde alerjenler, ağır metaller; virüs, bakteri, çevre toksinleri ve gıda katkı maddesi gibi vücuda zararı olabilecek 6,400 madde, frekans kodları ile taranır. Tedavisinin ilk aşamasını tespit ettiğimiz bu oluşumları nötrleştirmek olarak kurguluyoruz. Böylelikle hastanın hastalıkla doğal bir şekilde mücadele etmesine önemli bir katkı sağlayabiliyoruz. 

Sağladığımız bu katkı hastanın yaşam kalitesini ve konforunu artırmada önemli bir kilometre taşı oluyor. Bu aşamada hastalığın ilerlemesini önlemek, geciktirmek de mümkün olabiliyor. Örneğin Alzheimer ilerleyici bir hastalıktır. Bağışıklık sistemi güçlü olmayan kişilerde hastalık daha hızlı ilerleyeceğinden sinir ve beyin hücrelerinin kaybı daha hızlı yaşanacaktır. Bu anlamda biorezonans metodu ile bu süreci yavaşlatmak ve durdurmak hedeflenir.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat