Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Bebekle uçak yolculuğunda nelere dikkat edilmeli?

2,346
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Bebekle uçak yolculuğunda nelere dikkat edilmeli?

Eğer bebeğiniz arabaya binmeye alışıksa uçağa binmekten de korkmayacaktır. Eğer ilk defa uçağa binecekseniz kısa uçuşları tercih etmeniz önemlidir. Uçağa binmek araba ile yolculuktan daha kolay bir yolculuk fırsatı sunar. 

Çocuğunuz olduğunda genellikle size geniş panelli daha refah yerler verilir. Burada kolaylıkla seyahat edebilirsiniz. Eğer çocuğunuz 11 kilodan daha düşükse bebek pusetleri de verilir. Bu puset duvara hostesler tarafından monte edilir. 

Çok yoğun bir türbülans olmadığı sürece anne de konforlu yolculuk etmiş olur. Uçağa binmeden önce yanınıza rahat kıyafetler almanız önemlidir. Uçak içi genelde serin olduğundan bebeğinize uzun kollu ve paçalı kıyafetler giydirmeniz gerekebilir. 

Islak mendil, bez, oyuncak, battaniye, yastık gibi pek çok malzeme de gereklidir. Bu hususlara dikkat ettiğinizde çok daha konforlu bir yolculuk geçirebilirsiniz. Bebekle yolculuk hakkında tüm merak edilenler videoda.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat