Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Bebek arabasını almadan önce nasıl denemeliyiz?

1,368
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Bebek arabasını almadan önce nasıl denemeliyiz?

Bebek arabası almadan önce bebek arabasını test sürüşüne tabi tutmak gerekir. Alacağınız yerde sürmek, kapamak, ayarlarına bakmak önemlidir. Frenine bakmak, tekerleklerini incelemek, bebeğin yatacağı yeri kontrol etmek ve geniş ya da yumuşak olup olmadığına bakmak son derece önem arz eder.

Bunlar ileride bebek arabasının daha konforlu bir sürüş sağlamasını sağlar. Anne doğum yapmışsa bebeği ile birlikte bebek arabası almalıdır. Bebeğin aracın içinde rahat yatıp yatmadığı, yatak kısmının yumuşak olup olmadığı, genişliği, uzunluğu bu şekilde daha iyi anlaşılabilir. Anne doğum yapmadıysa bebek arabası sürerek denenmelidir.

Fren mekanizmasının sağlamlığı da mutlaka kontrol edilmelidir. Ön barlar ve sabitleme mekanizmalarına da baklılmalıdır. Popüler bebek arabaları yerine anne babalar kendi yaşam alanlarına uygun arabalar seçmeliler. Bu şekilde doğru bebek arabasını alabilirsiniz. Bagaj hacmi, indir çıkar sorunlarını da göze alarak araba seçmelisiniz.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat