Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Bebeğin tatilde ve ev dışında uyku düzeni nasıl sağlanır?

56,430
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Bebeğin tatilde ve ev dışında uyku düzeni nasıl sağlanır?

Annelerin bebekleri için en özen gösterdiği konulardan biri uyku düzenidir. Bebek rahat uyuyorsa, anne de rahattır. Bebeğin uykuları huzursuzsa, uykuya zor dalıyorsa, anne de bebeği ile birlikte aynı oranda huzursuz olur, uykusuz kalır. Bu anlamda bebeğin uyku düzeni oturtmak ve bu uyku düzenini sağlıklı bir şekilde devam ettirmek anne için çok önemli konulardan biridir. Bebeklerin ayına bağlı olarak uyku düzenlerinde değişiklikler görülebilir. Uyku düzeninin değişmesine yol açan konulardan biri de bebekle evden uzakta olmak veya tatil zamanlarıdır. Tatilde veya evinizden uzaktayken bebeğinize ev rahatlığını yaşatmanız ve uyku dengesini korumanız onula huzurlu vakit geçirmeniz açısından oldukça önemlidir.

Tatil zamanlarında bebeklerin uyku düzeni nasıl sağlanır?

Tatilde bebeğinizin uyku düzenini sağlamak için kalacağınız oteli gitmeden önce arayarak odanızda bebeğiniz için uygun bir yatak olup olmadığını öğrenmek faydalı olacaktır. Eğer yoksa yanınızda bir park yatak ya da seyahat yatağı bulundurabilirsiniz. Bir diğer yandan oteller aileler için standart yataklar sunarlar. Ancak siz bebeğiniz için onun daha rahat edeceği, tatile gitmeden önce evde de deneyip, bebeğinizi alıştırabilecceğiniz özel bir yatak seçmek isteyebilirsiniz.

Goodnight seyahat yatağı ile bebeğiniz her ortamda huzurlu ve mutlu 

Güzel bir gece uykusu için Chicco Goodnight Seyahat yatağı, portatif yapısıyla kolayca kurulurken sabit ayakları ve yuvarlatılmış köşeleriyle de bebeğiniz için maksimum güvenlik sağlar. S

Seyahat yatağınızı, bebeğinizin uykuya geçişini kolaylaştırmak adına tatilden birkaç gün önce evinizde kullanmaya başlamanız faydalı olabilir. Goodnight seyahat yatağı sadece tatilde değil, aile büyüklerinizin evinde de uyku rutinini sağlamak için güvenle kullanabilirsiniz. 

Keyifli uykuların vazgeçilmezi: Bebek Ayıcık 

Bebeğinizin, uyku düzeninin bozulmaması için tatile giderken ve hatta dışarıda kısa süreli gezintiye çıkarken bile uyku arkadaşını, sevdiği battaniyeyi, çarşafını, yastığını ve emziğini yanınıza almayı unutmayın. 

Tamamen yumuşak yapısıyla uyku zamanlarında bebeğinizin sarılabileceği bir uyku arkadaşı olan Chicco Bebek Ayıcık, rahatlatıcı melodileri ve ışıklarıyla bebeğinizin uyku sürecine geçişini hızlandırabilir. 

Minik gezintilerde uyku: Ohlala Puset 

Bebeğinizin gündüz uykularında yatağında olması için özen göstermenizde fayda var. Eğer böyle bir olanağınız yoksa uyku saati için tamamen yatırılabilir rahat bir puset kullanabilirsiniz. 

Sadece 3,8 kg ağırlığı ile kolayca taşınabilen Ohlala Puset, bebeğinizle birlikte konforlu bir şekilde gezmenize ve birlikte özgürleşmenize olanak sağlarken miniğinizin uykusu için de rahat bir ortam sunar. 

Oto koltuğu sayesinde bebeğinizle rahat ve güvenli bir yolculuk 

Chicco AroundU i-Size Oto Koltuğu, 360 derece döndürülebilen yapısı sayesinde bebeğinizi oto koltuğuna yerleştirirken ve alırken uykusunu açmamak için rahat bir seçenek. Isofix bağlantılarıyla kolayca araca kurulabilen oto koltuğunun sırtlığını yatırarak seyahat boyunca bebeğinize konforlu ve güvenli bir yolculuk sağlayabilirsiniz. 

Chicco ürünleri arasından miniğinizin ihtiyacı olan tüm uyku ürünlerini kolayca seçebilir ve bebeğinizin tatil boyunca ev konforundaymış gibi uyumasını sağlayabilirsiniz. 

Videoda bahsettiğimiz tüm ürünleri aşağıdaki linklerden detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.
Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat