Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Batman: Arkham Knight nasıl bir oyun?

1,361
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Batman: Arkham Knight nasıl bir oyun?

Oyun Uzmanı, Haziran 2015'in en yeni ve en güzel konsol oyunlarını ve bilgisayar oyunlarını sizin için inceliyor. Oyun Uzmanı bu bölümde sırasıyla Batman: Arkham KnightMotoGP 2015Lego Jurassic WorldARK: Survival Evolved ve Heroes of the Storm oyunlarını tanıtıyor ve bu oyunların oynanışıyla ilgili bilgiler veriyor. 


Haziran 2015'in belki de en dikkat çeken yapımı diyebileceğimiz Batman: Arkham Knight 23 Haziran'da oyun severlerle buluşuyor. Süper kahraman oyunları arasında başı çeken yapım yine dolu dolu bir içerik sunuyor. Oyun, tam bir kaos ortamına dönüşen Gotham City'yi ele geçirme ve Batman'i yok etme amacında olan Scarecrow'un Batman'in tüm düşmanlarını bir araya getirerek ona meydan okumasını konu alıyor.

Serinin bu son oyununda açık dünya bir oynanışın yanında Gotham?ın karanlık ve kötülük dolu sokaklarını ilk kez Batmobil ile arşınlayacaksınız. Yeri geldiğinde bir tank gücünde ağır silahlara sahip olan bu yenilenmiş Batmobile ile zırhlı araçlara karşı savaşabileceksiniz.

Oyunda sadece Batman kontrollerimize sunulmamış. Onun yanında Robin, Nightwing ve Catwoman ile de oynayabileceksiniz. Ayrıca Batman ile özdeşleşen ve diğer oyunlara da ilham kaynağı olan dövüş sistemi bu oyunda dual play özelliği ile çok daha heyecan verici bir hal almış. Bu özellik ile dövüş sırasında istediğiniz an diğer karaktere geçiş yapabileceksiniz. Bunun yanında hatasız kombolarla özellik barınız dolduğunda iki karakteri bir arada süper kombo yapmak için kullanabileceksiniz. Batman: Arkham Knight senaryo görevleri yanında birçok yan görev ve özellikle zorlayıcı Riddler görevleri ile yine oyuncuları heyecanlandıran bir yapım olmayı başarıyor.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat