Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Başaklar Temmuz 2014'te neler yaşayacak?

1,797
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Başaklar Temmuz 2014'te neler yaşayacak?

Sevgili Başaklar, Merkür 1 Temmuz itibari ile durağanlığına son vererek hız kazanmaya başlıyor. Yönetici gezegeniniz olarak Merkür'ün düz pozisyona geçmesi ile birlikte düşünsel anlamda ve iletişimde daha rahat bir döneme giriyor olursunuz sizde.

Merkür?'ün İkizler burcunda hız kazanması ve beraberinde Venüs'ün de kariyer alanınızda geziniyor olması size şanslı fırsatlar getirecektir. İş ortamınızda yenilenme yaşmanız olası, astlarınız ile ilişkileriniz gayet olumlu olacaktır.

Kariyer alanınızda size destek olacak dostlarınız devrede olacak. Yardım melekleriniz iş başında. 

27 Temmuz'da Yengeç burcunda gerçekleşen Yeni Ay enerjisi ile çevre değişimi veya yeni bir çevre ve dost ortamlarında olacağınızı söyeleyebilirim. Yeni Ay enerjisinde Neptün de çok olumlu etkide olacak. Bazı Başaklar evlenme teklifi alabilirler bu enerji ile, ideal aşk ve evlilik istiyorsunuz

Hareketli bir Temmuz bekliyor sizleri.  Çevrenizden destek gördüğünüz bir aydasınız. Destek dostlar ve iş ortamı vasıtası ile olacak. 

5-6 Temmuz tarihlerinde, Plüton ve Güneş'in birbirleri ile yapacakları karşıtlık ile sizler de, kişisel hedeflerinize yönelmek isteyebilirsiniz. Aşk hayatınızda belki biraz zorlanma yaşama durumunuz olabilir, zaten 12 Temmuz'da yaşanacak Dolunay enerjisi de aşk hayatınız ile ilgili bir gelişme getirecek gibi duruyor. Bir ilişkiye başlayabilirsiniz veya aşk ile ilgili biraz üzülebilirsiniz. Plüton'un etkisi ile aşk hakkında düşünüyor olacaksınız diyebilirim. Aşk var ama sanki birazda kriz var gibi. 

13 Temmuz'da Merkür'ün de Yengeç burcuna geçişi ile birlikte duygusal ihtiyaçlarınız artacaktır. Dostlarınız ile birlikte ve dışarlardasınız. Bazı Başaklar bir ideali hakkında kafa yoracak belki de, fikir alışverişleri yaptığınız, dostlarınız ile birlikte olduğunuz bir süreci yaşarken, 19 Temmuz'da Venüs'ün de Yengeç burcuna geçişi ile birlikte kendinizi grup toplantılarında bulursunuz. 

Sosyal bir ay bekliyor sizleri, gezmelerdesiniz. Arkadaşlarınıza zaman ayırdığınız, belki uzaktan gelen dostlarınıza misafirperverlik yapıyor olacaksınız.  

16 Temmuz'da Jüpiter Aslan burcuna geçiş yapıyor. Jüpiter 1 yıl boyunca Aslan burcunda olacak ve sizlere içsel huzur getirecektir. Ruhsal olarak dingin, yanlız kalmaktan keyif alacağınız bir yıl bekliyor sizi. Yuva şartlarınızı yöneten Jüpiter'in geçişi ile belki bu bir yıl yuvanız hakkında biraz kafa yormak isteyeceksiniz, ama tabii bütün bu etkiler önümüzdeki bir yılı kapsayacağı için geçişi ile değil, ilerledikçe olumlu enerjisini yaşayacaksınız diyebilirim. 

27 Temmuz'da Aslan burcunda Jüpiter destekli Yeni Ay olacak ve ruhsal uyanış, hedeflerinizi belirleme konusunda netleşeceğinizi söyleyebilirim.

Jüpiter, kaynaklarınızın artması konusunda çalışacak ayrıca. Düşünceleriniz, kaynak arttırımı ve yuva koşullarınızda yenilenme yönünde, tabii bu 1 yıl meyvelerini toplayacağınız bir süreç.

Maddi koşullarınız bir süredir iniş çıkışlardaydı, Mars'ın Terazi burcundan geçişi ile birçok Başak zorlandı, ekonomik dengeleri şaştı kimi başakların, para geldiği gibi gitti. 

26 Temmuz'da Mars'ın da Akrep burcuna geçişi ile birlikte bir oh çekebilirsiniz artık. Zorlanmalar ay sonu dağılıyor. Yanlız belirteyim, Temmuz ilk haftalar hala biraz riskli, hesabınızı çok iyi yapın. Fırsatlarla dolu bir ay diliyorum.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat