Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Başaklar 8 - 14 Eylül 2014 haftası neler yaşayacak?

1,509
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Başaklar 8 - 14 Eylül 2014 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Başak burcu, bu hafta salı günü gerçekleşecek dolunay, etkilerini haftanın ilk gününden itibaren hissettirmeye başlayacak. Karşı burcunuzda gerçekleşecek dolunay, eşiniz, evliliğiniz, ortaklı alanlarınız, partnerinizle ilgili konularda sizi daha duygusal ve tutkulu davranmaya sevk ederken, yürümeyen bir ilişkinizle ilgili karar verip adım atmanıza da olanak sağlayacak. Devam eden bir ilişkiniz varsa bununla ilgili evlilik veya benzer bir karara varmanız, ilişkinizin yönünü değiştirmeniz de olası.

Başak burcu bu hafta

Bu dönemde burcunuzda ilerleyen Venüs, sizi duygusal alanlarda fazlasıyla eleştirel ve detaycı kılıyor. Bu etkinin üzerine alacağınız Dolunay enerjileri ikili ilişkilerinizde bu hafta boyunca dikkatli olmanız gerektiğini vurguluyor.

Dolunay günleri astroloji açısından herherhangi bir konuda başlangıç yapmaya destek vermez. Dolunay günleri daha çok rutin işlerle günü geçirmek daha doğrudur. Bu hafta başlangıçlarınızı pazartesi ve özellikle salı gününe denk getirmeyin ve atmanız gereken yeni adımları çarşamba gününden itibaren planlayın.  

Bu hafta sağlığınızla ilgili özellikle çarşambadan itibaren, baş bölgenize dikkat etmek doğru olur. Ayrıca hafta ortasından itibaren kazalara, dikkatsizlik kaynaklı yaralanmalara karşı daha hassas olacaksınız. Tedbirli olmakta fayda var.

Kariyerinizle ilgili çarşamba ve cuma arası acele bir karar vermek, maddi alanlarda çok yönlü değerlendirmeden bir anlaşmaya imza atmak bu hafta destek bulmuyor. Bu hafta işinizle ilgili önemli bir karar veya durumu değerlendirmek veya başlatmak adına cuma günü enerjileri sizin adınıza daha akıcı.
 
Sevgili Başak burcu, güzel ve verimli bir hafta geçirmenizi dilerim.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat