Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Başaklar 7 - 13 Temmuz 2014 haftasında neler yaşayacak?

1,091
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Başaklar 7 - 13 Temmuz 2014 haftasında neler yaşayacak?

Sevgili Başak burcu, öncelikle haftalardır geri hareket içinde özellikle kariyer alanlarınızda duraksamalara ve blokajlara neden olan Merkür, gerileme duraklama tüm alanlardan çıkarken hız kazandı. Sizin adınıza içinden geçeceğiniz bu dönemde kariyer ve iş alanlarınızda hızlanma ve duran birçok konunun tekrar öne çıkması söz konusu olacak.

Başak burcu haftalık yorum

Bu hafta pazartesi ve salı günleri, iletişim ve haberleşme içinde bulunduğunuz yakın çevrenizle ilgili sorumlulukların arttığı bir dönem olacak. Bir süredir aramadığınız aile bireyleri ile irtibata geçmek isteyebilir, yakın akrabalarınızla ilgili vakit bulamadığınız durumları ele alabilirsiniz. 

Çarşambadan itibaren Ay, Yay burcuna geçerken sizin için ev ve ailenizle ilgili konularda gündeminizi meşgul edecek. Ancak bu süreçte arkadaşlar, ve sosyal alanlarınızla ilgili çözmeni gereken sorunlar ve konularla da uğraşmanız gerekebilir. 

Sevgili Başak burcu, bu hafta boyunca devam edecek Güneş - Mars karesi, maddi konularda dikkatli olmanızı, risk almadan finansal alanları yönetmenizi, parasal konularda aşırı zorlayıcı olmamanızı gerektirmekte. Maddi alanlarda kısıtlamalar ve beklediğiniz gelirlerde, alacaklarınızın tahsilatlarında umulmadık sorunlar yaşanabilir. Sağduyulu olmalı ve olayları biraz akışına bırakmalı, gereksiz risklerden kaçınmalısınız. 

Boğaz enfeksiyonlarına, ses kısılmalarına, kulak ağrılarına karşı da tedbirli olun, bağışıklık sisteminize özen gösterin.

Perşembe günü başlayacak Venüs - Merkür kavuşumu, ticari bağlantılarınız ve iş anlaşmaları adına güzel fırsatlar getirebilir. Ancak özellikle teklif verirken veya alırken, işlerin finansal hesaplarını detaylı yapmalısınız. 

Cumartesi başlayacak Dolunay, etkisini cumadan hissettirecek. Cuma ve hafta sonu boyunca, keskin enerjilere sahip Dolunay'ın duygusal etkilerini iyi yönetmeniz gerekmekte. Özellikle çocuklar, aşk ilişkileriniz adına Dolunay ani gelişmeler ve durumlar getirebilir. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat