Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Başaklar 5 - 11 Mayıs 2014 haftasında neler yaşayacak?

1,127
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Başaklar 5 - 11 Mayıs 2014 haftasında neler yaşayacak?

Başak burçları için haftanın ilk günü Pazartesi sosyal alanları öne çıkıyor. Arkadaşlarla ilgili konularda sorumluklar sizin için biraz daha fazla vurgulu olabilir. Dostlarınızın sorunları ile ilgilenmek veya destek vermek durumunda kalabilirsiniz. 

Salı ve Çarşamba günleri ise sosyal alanlarda uzaklaşma, kendinizle kalma isteğiniz artarken, görev gibi yaptığınız iş ve adımlar sizin için gerginlik yaratabilir. Bu nedenle bu iki günü kişisel alanlarınızla ilgili konularla geçirmek size daha iyi gelecektir. Hafta ortası ele alacağınız alanlarda gereksiz sorumluluklar almadan, rutin konuları öne çıkararak yeni başlangıçlardan biraz uzak durun.

Perşembe günü, Ay burcunuzda ilerlemeye başladığında kendinizi daha rahatlamış ve dışa dönük hissedeceksiniz. Etkiler, yüksek olan organizasyon yönünüzü vurgulayacak. Bu nedenle Perşembe ve Cuma günleri planlama yapma adına daha rahat olacaksınız. Öte yandan enerjiler sizi daha detaycı ve eleştirel kılacağı için, ele aldığınız konuların sonuçlarından kolay mutlu olmayabilir, mükemmeliyetçi davranarak kendinizi yorabilirsiniz. Olayları akışına bırakın ve detayda kaybolmamaya gayret edin.

Hafta sonu dengede kalmak, gerginliklerden uzak durmak isteyecek, bu nedenle özellikle yakın çevrenizle ilgili sorunlardan uzaklaşma eğiliminde olabileceksiniz. Finansal alanlarda aileniz veya eşinizle planlama yapmak ve ihtiyaçlarınızı bir anlamda revize etmek ve gelir gider dengelerinizi ayarlamak adına destekleyici etkiler var. Ayrıca eğitim ve kişisel gelişim gibi konularla ilgileniyorsanız bu alanlarda da planlama yapmak ve adım atmak söz konusu olabilir.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat