Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Başaklar 30 Haziran - 6 Temmuz 2014 haftasında neler yaşayacak?

774
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Başaklar 30 Haziran - 6 Temmuz 2014 haftasında neler yaşayacak?

Sevgili Başak burcu, bu hafta sizin adınıza önemli etkilerden biri burcunuzun yöneticisi olarak gerileyen Merkür'ün salı gününden itibaren artık düzelmesi.

Başak burcu haftalık yorum

Merkür yaklaşık 3 haftadır, sizi kariyeriniz, kariyerinizle ilgili adımlarınız, bu alanda karşılaştığınız aksiliklerle bir hayli yormuştu ve artık üzerinizdeki blokajlar çözülüyor. 

Merkür rötardan çıkmasıyla hemen düzelmez. Gerilemenin ardından bir süre durağan pozisyonda kalır. Yani gerilemez ama ilerlemez de. 

Merkür'ün hayatınızda bir süredir kurduğu blokajı kalksa da, bu hafta boyunca özellikle iş ve kariyer alanlarınızda bozulan dengeleri düzeltmek, ilerlemek ve sonuç almak adına halen zorlayıcı olabilir.
 
Bu hafta sonuna, bilhassa çarşamba gününe kadar iş hayatınızda şartları zorlamayın, acele etmeyin. Kariyer ve iş konularınızın rahatlaması adına önümüzdeki haftadan itibaren etkiler hız kazanacak.

Günlük rutinlerimizde oldukça önemli bir yer tutan Ay, bu hafta iki kez açısız, boşlukta ilerleyecek. 

Salı günü saat 14.00'dan çarşamba günü öğle saatlerine kadar boşlukta ilerleyecek olan Ay etkileri, sizin giderler alanınızda etkin olacak. Bu aralığı günlük rutinlerinizle tamamlayın ama başlangıç yapmamaya çalışın, satın almalarda ve harcamalarınızda mümkünse bekleyin.

Perşembe günü burcunuzda ilerleyecek olan Ay, sizi daha kararlı ve hedeflerinize yönelik kılıyor. 

Perşembe günü iş konularında yoğun bir tempo söz konusu olabilir ancak sert açıların olduğu perşembe günü iş alanlarınızda ve özel ilişkilerinizde iletişime ve diyaloglarınıza dikkat etmekte fayda var. 

Ay'ın açısız kaldığı diğer bir aralık Cuma günü sabah 07.00'dan yaklaşık olarak öğlen 13.00'a kadar olan bölüm. Ay bu aralıkta burcunuzdayken boşlukta kalacak. 

Cuma günü öğle saatlerine kadar, kişisel bakım ve her türlü kişisel alanlarınızla ilgili konuda beklemede kalmanız ve cuma 13.00'dan sonra adım atmanız doğru olur. 

Özellikle parasal konularda cuma öğleden itibaren burcunuzdan çıkıp, para alanınıza girecek olan Ay etkileri, bu konuda hafta başından beri devam eden sıkışıklığınızı rahatlatmaya başlayacak.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat