Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Başaklar 23 - 29 Haziran 2014 haftası neler yaşayacak?

1,262
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Başaklar 23 - 29 Haziran 2014 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Başak burcu, pazartesi günü seyahatler, yolculuklar, eğitim ve benzeri konular, kişisel gelişimle ilgili alanlarınız öne çıkıyor. 

Başak burcu haftalık yorum

Salı gününden itibaren iş ve kariyer etkileriniz, varsa toplumsal çalışmalarınız, bağlı olduğunuz organizasyonlarla ilgili işler öne çıkmakta. 

Burcunuzun yöneticisi Merkür'ün geri hareket ile tekrar İkizler burcuna geçmesi ile kariyer alanlarınıza bu hafta ve ay sonuna kadar dikkat etmeniz gerekmekte. Dikkat dağınıklığı, organizasyonlarda çıkan ani aksilikler adına hassas etkiler var. İşinizle bağlantılı teknolojiyle ilgili konularda yeni başlangıç yapmayın. 

Çarşamba günü, sezgisel olarak meseleleri çözme, algılama yeteneğiniz yükseliyor. Kendinizi daha rahat kontrol edebileceğiniz için durumları kontrol altına almanı daha kolay olacak. 

Perşembe günü dikkatli ve ölçülü davranmanız, atacağınız adımlarda riskleri iyi ölçümlemeniz gereken bir gün diyebiliriz. 

Perşembe günü işlerinizi ve yeni başlangıçlarınızı saat 15.00'a kadar halletmeye çalışın. 15.00'dan sonra Ay açısız enerjilere geçiyor ki, perşembe günü bitimine kadar yeni başlangıçlar ve önemli işlerin ele alınması sakıncalıdır. Özellikle kariyeriniz ve iş alanlarınızda atmanız gereken adımlar, yeni başlangıçlar, önemli görüşmeler ve kararlar, öğleden sonradan itibaren desteklenmiyor. Perşembe öğleden sonradan itibaren beklemede kalmak, eksik işleri toparlamak veya planlamak çok daha doğru olacak. 

Cuma günü gerçekleşecek Yeni Ay enerjisi, maddi beklentileriniz, hedefleriniz, sosyal çevreniz, arkadaşlar veya akrabalardan alacağınız destekler açısından sizi yeni gelişmelere açık tutabilir. Önünüzdeki kısa vadeli dönemde Yeni Ay etkileri ile hedeflerinizi tekrar revize edebilirsiniz. 

Cumartesi günü özellikle ilişkileriniz ve çocuklarınızla ilgili alanlarda hassas etkiler söz konusu. Gerek çocuklarınızla, gerekse partnerinizle tartışmalara girmeden, daha esnek yaklaşımlarda olmaya çalışmak önemli olacak. Cumartesi günü mevcut olan sert enerjiler, günü stresten ve riskli adımlardan uzak durarak geçirmek gerekliliğini göstermekte.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat