Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Başaklar 21 - 27 Temmuz 2014 haftası neler yaşayacak?

1,201
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Başaklar 21 - 27 Temmuz 2014 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Başak burcu, bu hafta kariyer ve iş alanlarınızda yoğunlaşacak olan enerjiler, teklifler, anlaşmalar, iş ilişkileri ve kontaklarınız adına sizi yoğun bir tempoda tutabilir. Zihinsel olarak son derece aktif olacak, özellikle hafta ortasına kadar bir çok alana yoğunlaşabileceksiniz. Özellikle iş ilişkileriniz adına Salı ve Çarşamba günleri oldukça verimli. Yeni fırsatlar yakalayabilirsiniz. 

Başak burcu haftalık yorum

Perşembe ve cuma günleri sosyal alanlar, arkadaş çevrenizle ilgili organizasyonlar adına güzel etkiler var. Özellikle organizasyon içerikli bir iş yapıyorsanız, planlama ve benzer konularda halletmeniz gereken konular varsa, perşembe ve cuma bu alanlarınız hareketleniyor.

Çarşamba gününden itibaren Aslan burcuna geçecek olan Güneş, yaklaşık bir ay süreyle burada konaklarken, sizin adınıza giderler ve harcamaları iyi planlamanızı öğütlüyor. Bu süreçte gelir gider dengelerinizi doğru planlamalısınız. Beklenmedik ve plansız giderler adına hazırlıklı olun. Diğer yandan bu etki sizi kendinizle ilgili farkındalıklar adına da güzel destekliyor. 

Hafta sonu Aslan burcunda gerçekleşecek Yeni Ay, kişisel gelişim ve sezgisel algılarınız adına son derece yüksek enerjiler içinde olmanıza neden olacak. 

Yeni Ay, etkileri sizi yol ayrımına getirebilir. Hayatınızdan çıkarmak istediğiniz kişilerden, artık süresini doldurduğuna inandığınız bir ilişkiden, gereksiz bir eşyadan, mutlu olmadığınız bir işten ayrılma ve farklı bir yöne geçme etkileriniz de hareketleniyor. Yeni Ay cumartesi ve pazar günü daha vurgulu olacağı için etkilerini önümüzdeki hafta daha yoğun hissedeceksiniz.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat