Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Başaklar 19 - 25 Mayıs 2014 haftasında neler yaşayacak?

1,138
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Başaklar 19 - 25 Mayıs 2014 haftasında neler yaşayacak?

Haftanın sizin için önemli astrolojik etkisi salı gününden itibaren, uzun bir süredir para ve maddi alanlarınızda rötarda bulunan Mars'ın, artık ileri harekete geçmesi diyebiliriz.

19 - 25 Mayıs 2014 haftasında Başak burcu

Mars, Mart ayından bu yana parasal konularınızda beklettiği ve tuttuğu etkileri bırakıyor ve finansal konularda duraklayan konularınız hızlanıyor.

Öte yandan bu hafta çarşamba günü İkizler burcuna geçecek olan Güneş, sizin için kariyerinizde önde olacağınız, kendinizi daha rahat ifade edebileceğiniz ve fırsat ve teklifler alabileceğiniz bir aylık süreci müjdelemekte. 

Çarşamba günü Kova burcuna geçecek olan Ay, mesleki konular, iş alanlarınıza dikkatinizi çekerken, bu haftanın genel etkilerine de parasal konular, iş alanlarınızda yaratıcı fikirleriniz vurgu yapacak. 

Perşembe ve cuma günleri Balık burcunda ilerleyecek olan Ay, ikili ilişkilerinizi öne çıkarıyor. Eşiniz veya partnerinize destek vermek, özveride bulunmak durumunda kalabilirsiniz. 

Yakın çevrenize karşı daha hassas ve korumacı bir tavırda olacaksınız. Eğer ortaklı bir işiniz veya iş ortağınız varsa, bu kişi veya kişilerin sorunlarına, ihtiyaçlarına da önem vermeniz söz konusu. 

Hafta sonu duygusal olarak, agresif, şartları zorlayan ve olayların üzerine gitme, meseleleri daha fazla irdeleme iç güdünüz artıyor ki, bu enerji özellikle duygusal konularda diyaloglarda, sözlerinize dikkat etmeniz gerektiğini de gösteriyor. 

Hafta sonu yakın çevrenizle iletişiminizde durumlarını kişiselleştirmeden, esnek ve yapıcı ele almaya ve eleştirinin dozunu iyi ayarlamaya dikkat edin. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat