Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Başaklar 16 - 22 Haziran 2014 haftasında neler yaşayacak?

1,044
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Başaklar 16 - 22 Haziran 2014 haftasında neler yaşayacak?

Sevgili Başak burcu, hafta başı iş ve mesleki konular, size bağlı çalışanlarla ilgili gelişmeler ve durumlar ve bu konulardaki sorumluluk ve görevleriniz daha fazla yoğunlaştığınız konular olacak. Yine hafta başı sağlığınıza özen göstermeniz doğru olur. 

Salı günü, eğitim çalışmaları, her türlü planlama ve proje konuları, yurtdışı kontakları ve finansal alanlarda dikkatli olmanızı gerektiren bir gün. 

Çarşamba günü Ay burç değiştirip su enerjisini vurgularken, sizde duygusal ve ruhsal olarak rahatlayacaksınız. Ev ve aile konularıyla ilgili çözmeniz gereken durumlar varsa, çarşamba günü bu alanlarda akıcı etkiler söz konusu. 

Perşembe günü gerileyen Merkür kariyer alanınıza geçecek ve bu hafta iş ve kariyer konularında detay gerektiren kompleks konuları ele almamak daha doğru olacak. Bu hafta ve ay sonuna kadar, gerek iş, gerekse güncel konularda imzaladığınız evraklara, anlaşmalara, sözleşmelere dikkat etmeniz ve detaylı şekilde incelemeden hiçbir yere imza atmamanız faydalı olur. 

Bu hafta yönetim kademelerindeki kişilerle, devletle ilgili işlerde, üst düzeyle yapacağınız görüşmelerde cuma günü hassas olan enerjiler, cumartesi daha rahat bir alana geçecek. Dolayısı ile özellikle haftanın son gününü önemli kararlar ve görüşmelere ayırmayın. 

Duygusal konularda ise, perşembe bu hafta hassas etkiler, partnerinizle iletişimde esneklik gerektiriyor. Konuların üzerine gitmeden ele alın ve karşınızdaki zorlamayın. 

Hafta sonu beraberliğinizde, paylaşımlar, planlamalar, güzel vakit geçirme adına daha destekleyici etkiler var. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat