Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Başak burcunun 2017 yılında aşk hayatı nasıl olacak?

4,970
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Başak burcunun 2017 yılında aşk hayatı nasıl olacak?

Sevgili Başaklar ve yükselen burcu Başak olanlar,

2017 yılında evlilik, eş ve ikili ilişkilerinizi yöneten alanınızda uzun süre ikamet edecek olan Venüs, yılın ilk yarısının nerdeyse tamamında ikili ilişkilerinize odaklanmanıza neden olacak. Şubat'ın hemen başında Venüs burcunuzu da etkilemeye başlıyor ve 1 Haziran'a kadar da bu alanda evlilik, ilişkiler, partneriniz veya eşinizle ilgili konularda güzel gelişmeler sunuyor. Bu senenin ilk yarısı sizin için eş ve ilişkiler açısından yoğun bir tempo söz konusu. 

Venüs gerilemesinin gerçekleşeceği 4 Mart ile 15 Nisan arasında halen devam eden ilişkinizde önemli bir kriz veya önceden başlayan, evvelden gelen bir konuyla ilgili düğümlerle uğraşmanız gerekebilir. Her durumda Venüs gerilemesi sürecinde hassasiyetleriniz artacak ve önceden gelen konu ve sorunları daha fazla dert edebileceksiniz. Bekarsanız, Venüs gerilemesi başlangıç ve bitiş aralığında yeni bir ilişkiye başlamamanız akıllıca olacaktır. Bunun yanında evli veya bekar olun retro döneminde eski bir ilişki, aşk veya eskiden görüştüğünüz bir kişi tekrar karşınıza çıkabilir. Duygusal olarak karışıklık yaşamaya eğilimli olacağınız 4 Mart ile 15 Nisan arasını iyi yönetmeniz gerekecek. 

Venüs'ün evlilik ve ilişkiler alanınızda uzun süre konaklayacağı yılın ilk yarısında, Satürn'den alacağı sert görünümler sizi ilişkiler adına önemli deneyimler, ayrılıklar ile buluşturabilir. Bu süreçte, ilişkilerde duygusal tepkilerinizi iyi yönetmeli ve yeni bir ilişki veya eski devam eden beraberlik olsun her noktada duygusal alanlarınızın hassas olacağını unutmadan karşınızdaki iyi anlamaya ve fark etmeye çalışarak ilerlemelisiniz. 

Yılın ikinci yarısı burcunuzda konaklayacak olan Venüs, Ekim ayı boyunca sizi tekrar aşk ve ilişkilere odaklayacak. Çekici olacağınız bu süreç, kişisel bir bakım, operasyon veya girişim yaptırmak adına destekli olacağınız bir döngüye de işaret etmekte. Evlilik veya nişan, söz gibi girişimler adına da bu yıl Mayıs ve Ekim ayları destekli olacağınız aylar olarak aktarılabilir. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat