Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Başak burcunu 2017'de para ve kariyer alanında neler bekliyor?

1,315
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Başak burcunu 2017'de para ve kariyer alanında neler bekliyor?

Sevgili Başaklar ve yükselen burcu Başak olanlar,

2017 yılında özellikle gayrimenkul sektörü, emlak işleri, arsa ve benzeri taşınmazlarla ilgili işler, ev dekorasyonu, alım satımı gibi konularla meşgul olduğunuz bir işiniz veya mesleğiniz varsa, bu alanlarda riskli yatırımlar yapmamalı, dikkatli ilerlemeli ve krediler, banka işleri ve benzeri farklı kaynaklardan beklediğiniz gelirler, başvurularda planlı ve akılcı hareket etmelisiniz. 

Borçlanmaya dikkat etmeniz gereken bir dönem geçiyorsunuz. Ortaklı işleriniz, yeni ortaklıklar, özellikle kadınlardan yana gelecek iş veya benzeri proje destekleri açısından şanslı veya fırsatlara açık etkileriniz olsa da bir yandan da zorlayıcı deneyimlere, iş alanlarında size verilen sözlerin, vaatlerin sonradan tutulmaması gibi etkilere de açıksınız. 

Kontrat ve benzeri anlaşmalar yapılmadan bağlantı yaptığınız  sözlü veya hukuki dayanağı olmayan işlerinize çok dikkat etmeniz gerekmekte. Benzer şekilde parasal çıkışlar veya borç verme gibi durumlarda resmi evrak olmadan hareket etmemeniz gerekiyor. Aile ve yakınlarınızla yürüttüğünüz iş alanlarınıza, ortak çalışmalara daha özen göstermek yerinde olacaktır. Aile içi alanlarda iş bağlantılarınız nedeniyle karışıklıklar yaşama potansiyeliniz söz konusu. 

Venüs gerilemesinin etkin olacağı 4 Mart - 15 Nisan aralığında ortaklı işler, yurtdışı konuları adına eski konular, görüşmeler, devamı gelmemiş, yarım kalmış anlaşmalar yeniden önünüze gelebilir. Ancak bu süreçte yeni bir yatırım veya oluşum için gerilemenin bitmesini bekleyin. 

Merkür gerilemesi dönemleri içinde 13 Ağustos ile 5 Eylül arasında gerçekleşen Merkür retrosu giderlerinizle ilgili sorun yaşamanıza, ani ve beklenmedik masraflarla karşılaşmanıza neden olabilir. Bu aralıkta düşmanlara, rakiplere de yine dikkat etmeniz de fayda var. 
 
Haziran ayı boyunca kariyer alanınızda konaklayacak olan Mars, iş ve parasal konularda girişimci ve atak olmanıza neden olurken, iş alanlarınızda yoğun bir tempoda olmanızı sağlayacak. Bu yılın iş konularında aktif dönemleri Haziran ayı, 14 Temmuz'a kadar olan bölüm ile 15 Ekim ile 1 Aralık arasındaki dönem olarak dikkat çekmekte. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat