Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Başak burcu Şubat 2016'da neler yaşayacak?

2,338
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Başak burcu Şubat 2016'da neler yaşayacak?

Sevgili Başak burcu ve yükseleni Başak olanlar,

Merkür yönetici gezegeniniz ve bütün Ocak ayında 3 hafta boyunca retrosunu gerçekleştirdi. Çok zorlu bir enerji vardı gökyüzünde. Bundan siz de çok yoğun bir şekilde etkilenmiş olabilirsiniz. Biraz kafanız karıştı, yön duygunuzu belki yitirdiniz, hedefleriniz konusunda biraz şaşırdınız, yaşam motivasyonunuzu artırmak adına biraz da düşündünüz.

Mars Şubat'ta retrosunu bitirdiği için hem bedensel hem zihinsel olarak rahatlamış olacaksınız. Öncelikle Venüs aşk hayatınızdan geçiş yapıyor 17'sine kadar. Merkür de 14 Şubat'a kadar bu alanda ve bu alanda bir de Plüton var. Kalbi boş olanlar bir anda aşık olabilir. Eğer hayatınızda bir ilişkiniz varsa son derece önem kazanacak. Motivasyonunuzu birlikte nasıl geliştireceğiniz ya da hayatınızdan nasıl keyif alacağınız gibi konuları sorgulayacaksınız.

Güneş Kova burcunda. 8 Şubat'ta bir de Kova burcunda yeni ay olacak. 14 Şubat'ta Merkür, peşinden 17 Şubat'ta Venüs Kova burcunda olacak. Tüm dikkatler Kova burcu alanında. Günlük temponuz, rutininizle ilişkili konularda söz sahibi. Hareket, tempo artışı, yoğunluk geliyor. İmzalar, sözleşmeler, anlaşmalar adına da son derece önemli.

Mars iletişim alanınızda ilerlemekte. Dolayısıyla iletişim, yakın çevre ilişkileriniz, kardeşleriniz, kuzenleriniz olabilir onların da hayatında önemli durumlar konular söz konusu. Fakat Kova burcuna geçiş yapan yıldızlar, Akrep burcundaki Mars'la biraz zor açılar yapacak. Dolayısıyla temponuz, aynı oranda beklentileriniz artabilir. Buradaki yoğunlukla zihinsel olarak sizi zorlayacak durumlar devrede olabilir. İletişiminize, kendinizi ifade etmeye önem vermelisiniz. Mars Şubat ayı boyunca  Akrep burcunda olacak. Daha temkinli, dikkatli olmalı ve inatlaşmamaya önem vermelisiniz.

Güneş 19 Şubat'ta karşıt burcunuzda. Dolayısıyla karşınızdaki insanlarla, iş ortaklarınızla, iş bağlantı içinde olduğunuz kişilerle, evliyseniz eşinizle, ilişkiler adına önemli enerjiler başlayacak. Burcunuzda 22'sinde bir dolunay olacak. Ayın sonuna doğru olan enerji, tempo artıyor.

Beklentileriniz yükseldi. Karşınızdaki insanlarla iletişime daha açıksınız ama ifade ederken yanlış anlaşılmamaya dikkat edin. Çünkü Merkür Kova burcunda ve yönetici gezegeniniz olduğu için biraz intaçı olma enerjiniz yükselebilir.

Ay burcunuzda, Güneş karşıt burcunuzda. Dolunay zamanı kendinize dönüksünüz aslında. Ben önemliyim dediğinizde karşınızdaki insanlara da anlayış geliştirmeniz gerekiyor. Dolunay dönemleri biraz streslidir enerjiden dolayı. Ama Başak burcundaki bu dolunay özel bir dolunay aslında. İyi niyetlerde olunması gereken zamanlar. Dolayısıyla ilişkiler adına da önemli ortaklıklar, imzalar çok önemli olabilir. Ayın sonuna doğru netleşme, kara verme, farkına varma, kendinizi doğru ifade etme, biraz daha denge yaratma gibi durumlar var.

Genel olarak Şubat'ta yoğunluk var. Kararlar önemli. İletişime çok dikkat edin.

Bir sonraki ay görüşmek üzere, şimdilik hoşçakalın.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat