Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Başak burcu Ocak 2016'da neler yaşayacak?

4,537
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Başak burcu Ocak 2016'da neler yaşayacak?

Sevgili Başaklar ve yükseleni Başak burcu olanlar, 


Ocak ayı sizin için özellikle hareketli geçiyor çünkü yönetici gezegeniniz Merkür 5 - 26 Ocak tarihleri arasında retro yapacak. Retro sürecinde enerjiniz düşecek ancak ilişkiler alanında bekar olup bir ilişkisi olan Başaklar son derece hareketli bir döneme giriyor. 

10 Ocak'ta Oğlak burcunda bir yeni ay gerçekleşiyor. Aynı sırada bir Merkür retrosu ve Plüton transiti olduğundan aşk hayatı ile ilgili konularda beklentileriniz artıyor. Hayatınızdaki kişi veya kişilerin beklentileri önem kazanacak. Eski aşklardan da haber alacaksınız bu dönemde. Oğlak burcundaki yıldızlar size pozitif enerjiler getiriyor. Şu an Jüpiter burcunuzda ilerliyor. Özellikle 9 Eylül'e kadar bu şekilde gidecek. Aşk hayatınız, hedefleriniz, hobileriniz önemli olacak. Aynı zamanda anne veya baba olmak isteyen Başaklar için de güzel enerjiler var bu ay. 

Venüs ayın 23'üne kadar yuvanızda ilerliyor. Bu tarihten sonra Oğlak burcuna geçecek. Ocak ayının bu bölümünde ev hayatında huzurlu olacaksınız, ailenizden de destek alacaksınız. Sonrasında da aşk hayatınız ile ilgili alana geçiyor. İlişkiler alanında güzel şeyler olabilir. Mars Akrep burcuna geçiş yapacak 3 Ocak'ta ve ayın genelinde burada olacak. Bu nedenle hem yakın çevrenizle hem de iş alanında ilişkilerinize, ifadelerinize dikkat edin. 

Mars'ın gelişi size seyahat fırsatı da getirebilir. Öğrenciler için de önemli. Sınav, hazırlık sürecinde olan öğrenci Başaklar için yoğun tempolu bir dönem geliyor. 

Güneş'in 20 Ocak'ta Kova burcuna geçişi önemli olacak, size hareket getirecek. Çünkü Güneş Kova'ya geçtiğinde sizin temponuz yükselir. Merkür retrosu ay genelinde enerjinizi düşürebilir ama ay sonunda günlük hayatınızda yorulmaya başlayacaksınız. Enerjinizi dikkatli kullanın. 

24 Ocak'ta Kova - Aslan aksında, Aslan burcunda bir dolunay gerçekleşecek. Bilinçaltınız, günlük rutininiz, dengeniz önemll olacak.

Ay genelinde yorulacak, ay sonuna doğru enerjinizi dengelemeniz gerekecek. Merkür retrosu nedeniyle bu ay süresince kesin kararlar vermekten kaçının, bu kararları retro sürecinin sonunda değerlendirip verin.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat