Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Başak burcu Haziran 2016'da neler yaşayacak?

1,865
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Başak burcu Haziran 2016'da neler yaşayacak?

Sevgili Başaklar ve yükselen burcu Başak olanlar,

Güzel haberle başlayalım. Yönetici gezegeniniz Merkür Haziran ayına çok güzel giriyor. Mayıs'ın son döneminde bu anlamdaki emarelerini verdi. Özellikle 13'üne kadar etkisi devam ediyor. Hem Jüpiter'den hem Plüton'dan çok güçlü destekler alıyor.  

Şans, fırsatlar, önemli kararlar adına güzel bir dönemdesiniz. Yeni bir atılım yapabilirsiniz. Jüpiter burcunuzdan ayrılmadan önce size vaad ettiği şansı vermek isteyecektir. Merkür ile yaptığı açı Haziran'da iyi bir fırsat veya şansı bir başlangıç anlamına geliyor. 

Seyahatler anlamında da şanslısınız. Aklınız biraz uzak yollarda, uzak çevrelerde. 

5 Haziran'da İkizler burcunda bir yeni ay gerçekleşiyor. Yeni ay Venüsyen bir yeni ay. Yöneticisi Merkür zaten çok güçlü bir pozisyonda. Haritanızın en tepe noktasında. Bu size kariyer ile igili bir teklif, sıçrama, bir terfi ya da iyi bir iş görüşmesi getirebilir. Başlamak istediğiniz bir durum varsa enerjiniz de iyi olacak. Yıldızlar sorumluluk almanızı istiyor. Bulunduğunuz pozisyona dikkat edin, terfiyi hak ettiğinizi düşünüyorsanız, daha girişken olun diyorlar bir nevi. Gökyüzünde sert enerjiler var ancak sert enerji demek aynı zamanda "hadi hareket geç, ben seni sıkıştırıyorum" da demek. 

Ay özellikle Merkür'ün destek açıları ile de keyifli. 

Mars retrosu tüm ay boyunca, 30 Haziran'a kadar devam edecek. Yuvada stresler, ailevi konular, belki yakın çevre ile ilgili sıkıntılarınız vardı ancak Mars artık retrosuna Akrep burcunda devam edeceğinden, burcunuzda bir destek enerji başlayacak. Ama yine de sizin için iletişim konuları, kendinizi ifadeniz önemli olacak. 

Birkaç ay önce üzerini kapattığınız bir konu, nasıl yol alacağınızı bilemediğiniz bir konu tekrar önünüze gelecek. Bu dönemde başlamaya karar verebilirsiniz. Mars sizi desteklemeye başladı.

Venüs'ün 18 Haziran'da Yengeç burcuna geçmesi ve hemen peşinden 21'inde Güneş'in, 30'unda ise Merkür'ün Yengeç'e geçiş yapması aslında siz Başaklara da bazı şanslar ve fırsatlar getirecek. Çünkü burcunuzu her türlü desteklemeye başlayacaklar. Haziran bu nedenle çok önemli. Özellikle yeni ay dönemini iyi değerlendirin, neye başlamak istediğinizi gözden geçirin. Çünkü sonrasında yeni bir çevreye girebilir, evrak işleriniz artabilir, imza konuları önemli hale gelebilir. Bir hareket, bir sıçrayış, bir atılım yapma enerjiniz var. Bu anlamda bu dönemi boş geçirmeyin. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat