Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Başak burcu Eylül 2016'da neler yaşayacak?

1,608
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Başak burcu Eylül 2016'da neler yaşayacak?

Sevgili Başaklar ve yükselen burcu Başak olanlar,

1 Eylül'de burcunuzda bir Güneş tutulması gerçekleşiyor. Bu durum ve aynı zamanda yeni ay enerjisi, hem sizin hem de bu Güneş tutulmasının yönetici gezegeni Merkür'ün retroda olması aya damgasını vuran konu. 

Bir kere kendiniz, yaşamdaki duruşunuz, fiziksel görünüşünüz dahil olmak üzere, size ait konularda çok önemli kararlar almaya çok hazırsınız. Yaşamınızda yapmak istediğiniz değişimler ile ilgili harekete geçeceksiniz, aksiyon almak istediğinizi daha net göreceksiniz. Ancak Merkür retroda olduğu için hali hazırda değişiklik yapmak istediğiniz konular gözünüze batıyor.

16 Eylül'de, karşıt burcunuz Balık'ta bir Ay tutulması var. Hem Güneş tutulması hem de karşıt burcunuzdaki Ay tutulması ilişki aksınızı tetikliyor. Kiminiz sürüncemede olan, size bir faydası olmadığını düşündüğünüz bir ilişkinizi sonlandırabilirsiniz. Kiminiz ise artık ilişkiniz ya da ortaklı ilişkilerinizde "ben artık bunu istiyorum, sen bana bunu verebilecek misin" diyerek net sorular soracak, kartlarınızı açık bir şekilde oynayacaksınız. Bu dönemde daha açık bir ilişki kurma biçiminiz olacak. Özellikle retro sonrasında bunu hayata daha kolay geçirebilirsiniz.

Ayın genel etkisinde "ben ne istiyorum, karşımdaki bana bunu ne kadar verebiliyor" diyeceksiniz. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat