Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Başak burcu erkeğinin olumsuz yönleri nelerdir?

1,741
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Başak burcu erkeğinin olumsuz yönleri nelerdir?

Başak burcu erkekleri aşırı duygusallıktan uzak, mantıklı ve soğuk yapıdadırlar. İnsanlara olan mesafeli yaklaşımları ilişkilerinde ve özel hayatlarında ciddi sorunlara sebebiyet verebilir. Başak burcu erkekleri işe aşırı gömülen, çalışkan ve sorumluluklarının farkında olmaları sebebiyle özel hayatlarına, ilişkilerine ve duygularına yabancıdırlar. Başak burcu erkekleri çocuklarına olan düşkünlükleriyle göz doldururlar. 


Çocuklarının duygusal ihtiyaçlarına yabancı olmalarına rağmen çocuklarının gelişimleri için gerekli olan her şeyi yapma kabiliyetine sahiptirler. Eğitimleri, öğrenimleri ve hayatla ilgili entelektüel gelişimlerine gerekli yatırımları yaparlar. Zaman zaman soğuk ve mesafeli yapıda olmaları çocuklarıyla aralarında mesafelere ve sorunlara sebebiyet verebilir. Çünkü çocuklarıyla olan ilişkilerinde bir iş ilişkisi gibi, hizmet sektöründe hizmet veriyormuş gibi davranışlar sergiledikleri için sorunlar yaşamaları muhtemeldir. 

Başak burcu ilişkilerde de aynı şekilde hizmet veren yapıdadır. Hizmet yönü çok gelişmiş olduğu için sorunlar yaşamaya müsaittir. Başak burcu erkeğinin ilişkileriyle ilgili yaşadığı en büyük sorun da duygulardan uzak olmasıdır. Başak burcu erkeklerinin dengelemesi gereken en önemli özellikleri mantıktan ziyade duygulara önem vermeleri ve insanların duyguları olabileceğini bilmektir. 

Empatik yaklaşmaya önem vermeli, olaylara ve kişilere iş ilişkisi gibi yaklaşmaktan, aşırı sorumluluk almaktan uzak durmalı, katı ve duygusuz davranışlardan uzak olup daha duygusal yaklaşımlara meyletmeleri hayatlarında huzurlu, mutlu, güvenli bir yaşam oluşturmalarına sebebiyet verecektir.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat