Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Başak burcu erkeği hangi mesleklerde başarılı olabilir?

29,222
kez izlendi
Puan: 4.18 / 5
Detaylı Açıklama

Başak burcu erkeği hangi mesleklerde başarılı olabilir?

Başak erkekleri, ikinci adam olacakları her türlü meslekte başarılı olur. Müzisyen, mimar, mühendis, finansör, bankacı olabilir, inşaat sektöründe yer alabilir, memur olabilir. Hiçbir zaman liderliği çok talep etmez. Tabii eğer haritasında Aslan ve Terazi özellikleri baskın değilse. Eğer bu iki burç baskınsa liderlik vasfıyla politikada varlık gösterebilir.

Liderin arkasını toplar

Adalet ve hukuk anlayışı çok gelişkindir. Tarım alanında çok başarılıdırlar. Silo müdürleri, hastane yöneticileri, ilaç sektörü onların son derece başarılı oldukları konulardır. Pratik oldukları için liderin arkasını toplamayı, ikinci adamlığı tercih ederler.

Ailesini ihmal edebilir

İlişkilerine gelince... O kadar merhametli, iyimser ve yardımseverdir ki, kendi sorumluluklarını bazen unutabilir. Üstünün ve altının sorunlarıyla ilgilenebilmek için kendini ihmal edebilir. Yemek yemeyebilir, o gün duş almayabilir. Hastaysa hastanede refakatçi kalabilir. İnanılmaz dost tiplerdir. "Siz nasıl olsa kendinizi kurtarıyorsunuz, benim dışarıda yapacak işlerim var" diyerek yuvalarını ikinci plana itebilirler. Ama evlatlarına çok düşkündürler. Çocuklarını çok iyi yetiştirecek baba olurlar.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat