Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Başak burcu 6 - 12 Kasım 2017 haftası neler yaşayacak?

1,100
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Başak burcu 6 - 12 Kasım 2017 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Başaklar ve yükselen burcu Başak olanlar,

Öncelikle yönetici gezegeniniz Merkür artık burç değiştirdi ve Yay burcunda ilerlemeye başladı. Merkür, Yay burcunda çok iyi çalışmaz. Dolayısıyla kendinizi bazen huzursuz hissedebilirsiniz. Bu, normal bir durum.

Bu dönemde ailenizle ilgili birtakım gelişmeler olabilir. Evinizde birtakım değişiklikler gündeme gelebilir. Aile büyüklerinizle çok fazla vakit geçireceksiniz diyebiliriz veya aile gibi gördüğünüz insanlarla birtakım bilgi alışverişlerinde bulunabilirsiniz. 

8 Kasım Çarşamba günü Venüs burç değiştirerek Akrep burcuna geçiş yapıyor ve orada ilerlemeye başlıyor. Venüs'ün Akrep'e geçmesi ile beraber kardeşleriniz, kuzenleriniz, yakın akrabalarınız ve yakın çevrenizle olan iletişminiz kuvvetlenecek. Yakın çevrenizde tanışacağınız bir insanla bir ilişkiye başlayabilirsiniz. İletişim becerinizi çok etkin bir şekilde kullanabileceğiniz bir dönemdesiniz. Özellikle Akrep burcundaki gezegen birikmesini de göz önünde bulundurursak, bu dönemde eğitim-öğretim alanında şanslısınız. Özellikle iletişim beceriniz sayesinde başarıya ulaşacaksınız. 

6-12 Kasım 2017 Haftası Başak burcu için Ay takvimi
- Pazartesi günü Ay'ın İkizler burcunda olduğunu görüyoruz. İşiniz ve kariyeriniz ile ilgili gelişmeler olabilir. 
- Salı ve çarşamba günü Ay'ın Yengeç burcuna geçmesi ile birlikte sosyal çevre ve arkadaşlar arasında aktif olabilirsiniz. 
- Perşembe, cuma ve cumartesi akşam saatlerine kadar Ay, Aslan burcunda olacak. İç dünyanıza çekilip çevrenizde gelişen olayları gözlemleme fıratı bulacaksınız. 
- Cumartesi akşamı Ay, Başak burcuna geçecek ve Pazar günü de Başak'ta olacak. Ay'ın Başak'a geçmesi ile birlikte yetenek ve kabiliyerlerinizi çok rahat bir şekilde sergileyebileceksiniz. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat