Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Başak burcu 6 - 12 Ekim 2014 haftası neler yaşayacak?

742
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Başak burcu 6 - 12 Ekim 2014 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Başak burcu, bu hafta gerçekleşecek Ay tutulması maddi alanlarınızda bir süredir bekleyen, duran konularda ani gelişmeler yaşamanıza yol açabileceği gibi, uzun süredir sabrettiğiniz kişisel konularınızla alakalı sonuçlar almanıza da destek verecek. Ay tutulması başkalarının kaynaklarından beklediğiniz alacaklarınız, maddi gelirler adına sonuç almanıza yardım edebilir. 

Başak burcu bu hafta

Bu süreçte duygusal alanlarınızda sözlü iletişiminize dikkat etmeniz doğru olur. Daha önceden yaptığınız bir konuşma veya verdiğiniz bir söz bu dönemde tekrar karşınıza çıkabilir. 

Tutulma sizin adınıza geçmişten gelen konuları, kişileri tekrar hayatınıza almanız adına da ilginç etkiler barındırıyor.
 
Bu hafta maddi konularda daha temkinli olmaya gayret edin, kısa yolculuklarda unutkanlıklar veya aksilikler nedeniyle tedbirli olmak önemli olacak. 

Çarşamba günü gerçekleşecek tutulma astrolojik olarak yeni başlangıç yapmayı veya önemli bir konuda adım atmayı desteklenmiyor. Bu nedenle bu hafta özellikle çarşamba gününü daha çok izlemede kalarak geçirmek doğru olur. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat