Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Başak burcu 4 - 10 Mayıs 2015 haftası neler yaşayacak?

1,072
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Başak burcu 4 - 10 Mayıs 2015 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Başak burcu, bu hafta iletişim, medya, yayıncılık, reklam gibi konularda hareketli olacaksınız. Pazartesi günü gerçekleşecek dolunay sizi kardeşler, yakın çevreniz açısından hassas kılacak. Tüm bu alanlarda bir süredir devam eden işler sonuçlanabileceği gibi, kısa vadeli planlarınızı gerçekleştirmek adına hareketleniyorsunuz. 


Bu hafta ideallerinizi oluşturmak, girişimlerinizin sonucunu almak adına enerjiler destekli. Dikkat etmeniz gereken öncelikle duygusal olarak dolunay etkisi ile daha tutkulu ve fevri hareket etme potansiyeliniz diyebilirim. Eğer duygularınıza teslim olmadan akılcı olanda kalabilirseniz, dolunay sizi arzularınızla kavuşturabilir. 

Pazartesi günü önemli kararları aktive etmeyin. Enerjilerin yüksek olması, tutku ile ve düşünmeden hareket etmenize, en son söylemeniz gerekeni ilk önce ifade etmenize neden olabilir. Salı günü ise ay 14:13'e kadar açısız olacak. Salı günü öğle saatlerine kadar girişimler ve yeni başlangıçlar desteklenmiyor. 

Çarşamba günü sezgileriniz yükselirken bireysel istekleriniz ve durumları tek yönlü değerlendirme potansiyelinizde söz konusu. İç sesinize kulak vermeniz doğru olur. 

Perşembe günü ilişkilere bakış açınızda daha töleransız olacaksınız; hem iş hem de özel konularda karşı taraf ile iletişiminize özen gösterin. Perşembe günü maddi konularda önemli adımları planlı olmaya gayret ederek aktive edin. 

Cuma gününden itibaren duygusal konular öne çıkarken, ilişkilerde sorumlulukları fazlasıyla irdeleyebilirsiniz. Karşı tarafın yapmaktan kaçındığı durumlar sizi her zamankinden daha fazla rahatsız edebilir. Cuma günü burç değişterecek olan Venüs yaklaşık 3 haftalık süreçte hedeflerinizi gerçekleştirmekte fırsatlar getirebilir. Bir yandan da sosyal alanlardan, arkadaşlardan destekler alacağınız bir süreç söz konusu. Sosyal ortamdan tanıştığınız biri ilginizi çekebilir. 

Cumartesi günü gergin ortamlardan uzak durun. Fiziksel ve duygusal olarak kendinizi yormayın. Çatışmalara açık etkiler nedeniyle haklı olduğunuz bir konuda kendinizi iyi ifade edemeyebilirsiniz. Hafta sonunu hafif ve rahatlatıcı konularla geçirmek doğru olur. 

Sevgili Başak burcu güzel ve verimli bir hafta geçirmenizi dilerim. Yeni bir haftada görüşmek üzere.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat