Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Başak burcu 31 Ekim - 6 Kasım 2016 haftası ne yaşayacak?

819
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Başak burcu 31 Ekim - 6 Kasım 2016 haftası ne yaşayacak?

Sevgili Başaklar ve yükselen burcu Başak olanlar, 

Haftaya Ay Akrep'te yakın çevreniz, kardeşleriniz ile ilgili alanda yeni başlangıçlar vurgusu ile başlıyoruz. Ay Plüton uyumlu açısıyla sevgiliniz veya çocuklarınızın enerjileri size destek. Merkür Pluton açısı ile de çok derin konulara girilebilir. Sevgilinizle bir derin konuyu konuşabileceğiniz gibi çocuğunuzla güzel bir iletişim için girişimlerde de bulunabilirsiniz.

Güneş Neptün üçgeni ile de bri gayrı menkul almak için kredi araştırıyor veya miras kalacak bir mülkü ne yapacağınızı planlıyorsunuz. Bu dönemde güzel önerilerle karşılaşabilirsiniz.

Ay Yay'a geçtiğinde biraz daha dışa dönükleşiyoruz. Ev yuva bizim için gündem oluşturuyor. Ay vesta üçgen açısıyla da içsel olarak sorumluluklarınızı yerine getirmekten büyük haz duyuyorsunuz. Sadece Ay kuzey düğüm karesinden dolayı detayları tekrar gözden geçirmekte fayda var. 

Hafta sonuna doğru Ay Oğlak burcuna geçiyor. Çocuklarınız, aşk hayatınız vurgulanıyor. Ciddi bir ilişki bile başlayabilir. Ay'ın kuzey düğümle destekleyici açısı ile ve faz olarak hilal olması güzel başlangıçları vaad ediyor.

Sadece Ay Mars bize şimdi harekete geç komutlarını veriyor ama siz yine de Ay Jüpiter karesi ile parasal harcamalarınız konusunda hızlı hareket etmemeye çalışın. 

Ay Uranüs üçgeni ile elinize eşinizin işinden dolayı ekstra bir gelir geçebilir.

Haftayı günlük işlerinize odaklanarak bitiriyorsunuz. Bu haftaki Merkür Kiron üçgeni ile kalbinizi rahatça dinleyebilmeniz dileğiyle...

Bir sonraki hafta görüşmek üzere keyifle kalın, hoşça kalın. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat