Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Başak burcu 30 Ekim - 5 Kasım 2017 haftası neler yaşayacak?

1,264
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Başak burcu 30 Ekim - 5 Kasım 2017 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Başaklar ve yükselen burcu Başak olanlar,

Bu hafta Mars ve Venüs, Terazi burcunda ilerliyor. Daha fazla para kazanmak, gelir elde etmek istiyorsunuz. Bunları kazanmak adına harekete geçeceğiniz bir dönemdesiniz. Para kazanmak adına atacağınız adımlarda gzel destekler alacaksınız. Para ile ilgili uzun zamandır beklediğiniz konular varsa, belki bir miras konusu varsa, belki bunlarla ilgili gelişmeler olabilir.

Yönetici gezegeniniz Merkür, Akrep burcunda ilerliyor. İletişiminizi çok etkili ve güçlü bir şekilde kullandığınız bir dönemdesiniz. Seyahatler gündeme gelebilir, yeni organizasyonlar düzenleyebilirsiniz. Yakın çevrenizin desteğini de yanınıza alarak özellikle parasal konularda birtakım atılımlarda bulunabilirsiniz.

4 Kasım 2017 Cumartesi günü Boğa burcunda bir dolunay olacak. Dolunayın etkileri ile beraber yaşam enerjinizin yükseleceği bir dönemdesiniz. Kendi idealleriniz, kendi fikirleriniz ve inançlarınız doğrultusunda hareket edeceksiniz, daha spontan yaşayacaksınız. Hayattan, yaşamdan, dünyadan daha fazla keyif almak adına neler yapmanız gerekiyorsa, bu konularda farkındalık yaşayacaksınız. Sosyal çevrede çok aktif olacaksınız. Bu dönemde belki yurtdışı seyahatleri gündeme gelebilir. İletişiminizi kullanarak kendinizi başka insanlara açmak adına neler yapmanız gerekiyorsa bu konularla da ilgili farkındalık kazanacağınız bir dolunay gerçekleştireceksiniz. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat