Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Başak burcu 29 Haziran - 5 Temmuz 2015 haftası neler yaşayacak?

1,201
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Başak burcu 29 Haziran - 5 Temmuz 2015 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Başak burcu, haftanın önemli enerjisi perşembe günü sabah erken saatlerde gerçekleşecek dolunay olacak. Dolunay sizi, aşk hayatınız, ilişkiler, kişisel gelişim konuları, çocuklarla ilgili alanlarda daha yoğun etkileyecek. Bu konularda bir süredir devam eden ve bir türlü sonuçlanmayan durumlar aniden gelişme gösterebilir veya artık karar vererek daha emin şekilde harekete geçebilirsiniz.
 
Pazartesi ile çarşamba arası ev ve yuva alanlarınız, iş ve kariyer dengeleriniz, aileniz ve ebeveynlerle ilgili konulara dönük olacaksınız. Bu aralıkta duygusal tepkilere dönük olacaksınız. 

Çarşamba öğlen 12'den sonra Ay'ın Oğlak burcuna geçmesiyle daha disiplinli ve planlı olmaya yöneleceksiniz. Disiplin ve konsantrasyon gerektiren konuları çarşamba veya cuma günü ele almak doğru olur. 

Perşembe gününe hakim olacak dolunay etkisi ise sizi sert kararlar vermeye itebilir, bu aralıkta esnek olmaya çalışmak önemli diyebilirim. Özellikle ilişkilerinizle ilgili durumları kendi açınızdan ve duygusallıktan uzak değerlendirmeniz ve ani kararlara dönük olmanız söz konusu. 

Bu hafta çarşamba günü öğlen 12:15'e kadar, cuma günü ise 13:58 ile 15:21 arasında önemli adımları planlamayın. Bahsettiğim bu gün ve saat aralıklarında yeni bir başlangıç destekli değil. Sevgili Başak burcu, güzel ve verimli bir hafta geçirmenizi temenni ederim. Yeni bir haftada görüşmek üzere.  

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat