Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Başak burcu 26 Ekim - 1 Kasım 2015 haftası neler yaşayacak?

1,560
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Başak burcu 26 Ekim - 1 Kasım 2015 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Başak burcu ve yükseleni Başak olanlar, 


26 Ekim Pazartesi gününden itibaren Ay'ın Koç burcundaki hareketi nedeniyle kendinizi biraz zorlanmış hissetmenize yol açabilir. Bu döngüde birlikte çalıştığınız ekip arkadaşlarınızın kişisel kararları planlarınızı değiştirmenize neden olabilir. Çabuk kaygıya kapılan bir kişiliğiniz var ve özellikle bu son günlerde daha yoğun hissedilir bir hal almıştı. Ancak Güneş'in Neptün ile yapacağı 120 derecelik açı ile 30 Ekim Cuma günü bu kaygılı ruh haliniz son bulacak. Bugüne kadar kendinizi yönetmekte biraz zorluk çekebilirsiniz. 

İlişkisi olan bir Başak burcuysanız ve bu döngüde ilişkiniz ile ilgili bazı iletişim problemleri yaşıyorsanız 31 Ekim Cumartesi gününden sonra iletişim alanında yaşadığınız sorunları çözmek için adım atabilirsiniz. Çünkü Güneş - Neptün arasındaki açının referansı sayesinde hem kendinizi ifade etmekte rahat edecek, hem de iletişim ile ilgili korkularınıza dair bir adım atma yönünde olumlu etki altında olacaksınız.

Bu döngüde alışverişi abartabilir, hiç ihtiyacınız olmayan şeyleri birden fazla alarak kendinizi rahatlatmaya çalışabilirsiniz. İletişim ile ilgili kaygılarınızı azaltmak için hafta içi çeşitli sosyal aktivitelere katılmanız, kendinize biraz zaman ayırmanız size iyi gelecektir. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat