Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Başak burcu 25 Eylül - 1 Ekim 2017 haftası neler yaşayacak?

1,827
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Başak burcu 25 Eylül - 1 Ekim 2017 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Başaklar ve yükselen burcu Başak olanlar,

Güneş artık Terazi burcunda ilerlemeye başladı. Güneş'in Terazi burcuna geçmesi ile beraber kendi yaratıcı kimliğinizi para kazanmak adına kullanacaksınız. Yeni eşyalara sahip olabilirsiniz. Daha fazla gelir elde etmek adına kendi yaratıcı kimliğinizi kullanarak yeni yollar keşfedebilirsiniz. 

Hafta ortasında Jüpiter ve Uranüs arasında bir karşıt açı mevcut. Uranüs Koç, Jüpiter ise Terazi burcunda. Yeni eşyalara sahip olmak, daha fazla gelir elde etmek istiyorsunuz. Daha fazla para kazanmak adına şans yakaladığınız bir dönemdeyken Uranüs'ün buraya karşıt açısı söz konusu. Bu da size fırsatlar, kaynaklar sağlayacak. Sıradışı birtakım insanlardan yardım alabilirsiniz. Bunlarla dengeli ve uzlaşmacı bir hal içerisinde olabilirsiniz. Size krediler verebilirler, destek olabilirler. Bu insanların yardımları ile beraber yeni eşyalara sahip olabilirsiniz. Bu haftaki denge ve uyumu iyi sağladığınız takdirde parasal ve maddi konularda güzel gelişmeler olacaktır.

30 Eylül Cumartesi günü Merkür de Terazi burcuna geçiyor. Yönetici gezegeniniz Terazi burcuna geçtiği için kendinizi para ve maddi dünyaya daha fazla yönelmiş bulacaksınız. Daha fazla gelir elde etmek adına birtakım yeni projeler üreteceksiniz. Bu dönede, daha önce almış olduğunuz kararlar konusunda harekete geçebilirsiniz. Para kazanmak adına gerekli olan birikim ve bilgileri bu dönemde edinmeye başlayacaksınız. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat