Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Başak burcu 25 - 31 Mayıs 2015 haftası neler yaşayacak?

1,361
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Başak burcu 25 - 31 Mayıs 2015 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Başak burcu, haftaya burcunuzda konaklayacak Ay etkileri ile başlıyorsunuz. Detaycı ve organize yönünüz öne çıkarken, perşembe gününe kadar hareketli olacaksınız. Aşk ilişkilerinizde paylaşımlar sizin için önemli olurken, eski bir sevgili veya görüştüğünüz, ilgilendiğiniz biri bilhassa sosyal medya vasıtasıyla yeniden gündeminize düşebilir. Eski bir beraberliğin vurgulu olabileceği bu hafta duygusal olarak kararsız ve karışık olabilirsiniz. Unutmayın, ilişkiler adına da belirsizlik ve değişim etkilerine açık olan enerjiler, herhangi bir konuda önemli adımlar atmayı bu hafta desteklemiyor. Devam eden bir ilişkiniz varsa, size batan veya rahatsız olduğunuz konular yüzünden ilişkiden aniden sıkılma, soğuma yaşanabilir. Kendi özgürlüğünüzü veya kendinizle olmayı birden özlediğinizi düşünebilirsiniz. Eğer devam eden bir ilişkide bitirme veya benzer bir karar verme niyetiniz olursa, bunun için acele adım atmayın ve bekleyin. Önümüzdeki hafta duygularınızı tekrar ele almaya gayret edin. 


Bu hafta kariyer ve iş konularında daha çok dışardan gelen etkilerle boğuşmanız gerekebilecek. Öncelikle her söylenilene inanmayın. Emin olmadan ani ve fevri kararlar vermeyin, mücadeleye girişmeyin. İftiralar, asılsız sözler, dedikodular açısından hayli karışık etkilere sahip olan haftalık enerjiler, işinizde ele aldıklarınız kadar, gardınızı da almanız gerektiğini vurguluyor. 

Bu hafta Ay'ın açısız ilerleyeceği, yani herhangi bir konuda adım atmamamız gereken zamanlar ise şöyle; Çarşamba günü tüm gün yeni bir başlangıcı aktive etmeyin. Cumartesi günü ise işlerinizi öğlen 12:34'ten sonra planlamaya bakın. 

Sevgili Başak burcu güzel ve verimli bir hafta geçirmenizi dilerim. Yeni bir haftada görüşmek üzere.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat