Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Başak burcu 24 - 30 Ekim 2016 haftası neler yaşayacak?

748
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Başak burcu 24 - 30 Ekim 2016 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Başaklar ve yükselen burcu Başak olanlar,

Ay Aslan'da ve Ay Uranüs üçgeni ile haftaya başlıyoruz. İçsel sıra dışı bir farkındalık yaşayarak güne başlayabilirsiniz. 

Merkür Akrep burcuna geçiyor. Kardeşlerinizin yanında ya da yakın çevrenizde bilgiler biraz daha ketum akacak. Bilgiye açıkça ulaşmak biraz zor bu zaman diliminde. Merkür Güneş ile kavuşum yapacak. Mental enerji tavan yapacak. Harika fikirler olabilir ama evet demeden önce biraz beklemekte fayda var.

Hafta ortasında Ay Başak'ta kendinize odaklısınız, biraz kişisel bakımınızla ilgileneceksiniz. Ay'ın Merkür ve Güneş ile olumlu açılarıyla işlerinizi hallederken de net, anlaşılır, elle tutulur şekilde hareket edeceksiniz.

Bu haftanın uyarısına gelince; Venüs Neptün karesi kesinleşecek ve Ay'la tetiklenince biraz gerçek diye sunulan şeyin, örneğin eşinizle ve evle ilgili konularda girişimlerinizde detayların gerçek olup olmadığını iyi değerlendirmeli; eğer emin değilsek zaman veya para harcamamız gereken durumları iyi analiz etmeliyiz.

Kesinleşen Venüs Jüpiter olumlu açısı ile de bu ev konuları sizin maddi kazancınıza bağlanacak ve çok fazla sahip olmak değil de ihtiyacımız kadarının bize yeteceğini düşüneceğiz ve anlayacağız.

Hafta sonunda ise bizi Venüs Satürn kavuşumu bekliyor. Ev, yuva, aile konularında mesafeliyiz, çizgimiz net ve bakış açımız klasik.

Haftaya Akrep burcunda bir yeni ay ile veda ediyoruz. Yakın çevremizle yeni bir iletişim başlatabiliriz. Küçük çaplı bir seyahat planlayabiliriz. Yeni başlangıçlar dilerim.

Bir sonraki hafta görüşmek üzere keyifle ve neşeyle kalın, hoşça kalın. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat