Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Başak burcu 2017 yılında neler yaşayacak?

3,363
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Başak burcu 2017 yılında neler yaşayacak?

Sevgili Başaklar ve yükselen burcu Başak olanlar,

Hint Astrolojisine göre bu yıl Eylül ayına kadar burcunuzda ikamet edecek olan Jüpiter ile şanslı bir döngüden geçmektesiniz. Eylül ayından itibarense para alanınıza geçecek olan Jüpiter, maddi konularda sizi rahatlatırken, parasal konularda yılın ikinci yarısı daha rahat bir döngünüz başlayacak.
 
Satürn, 2017 Şubat ayından itibaren aile ve ev alanlarınızı, ebeveynlerinizle ilgili konuları vurgulu hale getirecek. Bu yıl özellikle aile ilişkileriniz, ebeveynlerinizle alakalı konular, yuvanız ve yaşam alanınızda önemli döngüler yaşayacaksınız. Yer değişikliği, ev değişikliği söz konusu olabilirken, işinizde tayin veya farklı bir alana geçiş de gerçekleşebilir. Kariyerinizle alakalı çok çalışma ve alacağınız sonuçları uğraşarak alma etkileriniz söz konusu. Diğer yandan ortaklı alanlar, iş ortaklıklarınız, farklı yerlerden alabileceğiniz teklifler ve ani gelişen yurtdışı bağlantıları açısından şaşırtıcı gelişmelere açıksınız. 

2017'de çalışan Başak burçları Güneş'leri üzerinden alacakları Jüpiter transiti nedeniyle kendilerini gösterme, yaptıkları işlerin öne çıkması ve yılın ilk yarısı yaratıcı işler ortaya koyabilme açısından daha şanslılar. Yükselen Başak burçları zor zamanlarda bile Jüpiter'in desteğini yanlarına aldılar. Yükselen Başak burçları çocuklar, aşk ve ilişkiler, yurtdışı bağlantıları ve eğitim konularında Eylül ayına kadar fırsatlara açık olacaklar. 

Bu yılın tutulma döngüleri ise Şubat ve Ağustos ayında gerçekleşirken, tutulmalar size kendi iç dünyanıza dönme, geçmişten gelen olay ve durumları tamamlama, sonuçlandırma etkilerini taşıyacak. Bu noktada dikkat etmeniz gereken, özellikle yılın son çeyreğinde vurgulu olarak rekabet ettiğiniz kişi veya oluşumlara karşı dikkatli olmak gerekliliğidir. 

2017 Haziran ayına kadar olan döngüde ele aldığınız işleri disiplinli şekilde planlamak gerekmekte. Burcunuza aldığınız Jüpiter etkileşimi olumlu yönü ile size yeni fırsatlar getirirken, gölge tarafında planlı hareket etmekte veya disipline olmakta sıkıntı verebilir. Bu nedenle bilhassa yılın ilk yarısı daha ağırlıklı olmak üzere gelen fırsatları rehavete girmeden, akılcı yönetmeniz önemli olacak. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat