Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Başak burcu 20 - 26 Ağustos 2018 haftası neler yaşayacak?

536
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Başak burcu 20 - 26 Ağustos 2018 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Başaklar ve yükseleni Başak olanlar,

Bu hafta yönetici gezegeniniz Merkür retrosunu bitirdi ve Aslan burcunda ilerlemeye devam ediyor.  Ancak 12. evinizde, gizli bir alanda. Kendinizi daha rahat ifade ediyorsunuz fakat ön plana çıkmaktan çekiniyorsunuz. Geri planda kalıp çevrenizde gelişen olayları gözlemleyeceksiniz. Gıyabınızda birtakım olaylar dönüyorsa, bunların farkına varacaksınız. Bilinçaltınız çok aktif. Hayal ettiğiniz konuları ileriki günlerde gerçekleştirmek adına fırsatlar yakalayacaksınız.  

23 Ağustos Perşembe günü Güneş, Başak burcuna geçiş yapıyor. Bu dönemde artık ön plana çıkıyorsunuz. Kendinizi göstermek istiyorsunuz. Çalışkan ve hünerli tarafınızla insanlar arasında fark yaratacaksınız. Yaşamınızda inisiyatif alarak olayları ve konuları yöneteceğiniz bir döneme başlıyorsunuz. 

26 Ağustos Pazar günü Balık burcunda bir dolunay gerçekleşecek. Dolunayın etkisi ile beraber ikili ilişkiler ve ortaklıklarda bazı farkındalıklar yaşayabilirsiniz. Bitmesi gereken, sürüncemede kalan ilişkiler ve ortaklıklar varsa, bu ilişki ve ortaklıklar dolunayın etkisi ile beraber bitebilir. Partneriniz, evliliğiniz, ilişkide bulunduğunuz insanlarla ilgili dolunay ile beraber güzel farkındalıklar kazanacaksınız. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat